02/PN/2026 Rozbudowa Systemu Rezonansu Magnetycznego na bazie posiadanych urządzenia i pakietu licencji dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w ramach projektu FEnIKS.06.01_IP.03-0023/25 – Zadanie 1
Zamawiający SP ZOZ MSWiA w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „02/PN/2026 Rozbudowa Systemu Rezonansu Magnetycznego na bazie posiadanych urządzenia i…”. Termin składania ofert minął 15 czerwca 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 15 czerwca 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=163, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
04 maja 2026
Termin ofert: 8 czerwca 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
08 czerwca 2026
Nowy termin: 15 czerwca 2026 11:00Zmienia wersję 302321-2026
- Wynik postępowania
22 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
WarunkiZamawiający najpierw oceni oferty, a dopiero potem sprawdzi kwalifikacje wybranego wykonawcy (odwrócona kolejność z art. 139 Pzp), ryzyko dyskwalifikacji po ocenie cenowej, jeśli okaże się, że wykonawca nie spełnia warunków udziału.
- 2
ZakresSzczegółowe parametry techniczne (w tym wymagania dla AI) są ukryte w załączniku nr 2, bez ich znajomości niemożliwe jest prawidłowe przygotowanie oferty, a ich brak w ogłoszeniu uniemożliwia wstępną weryfikację zgodności sprzętu/oprogramowania.
- 3
ZakresKupowane jest oprogramowanie z modułami AI do rezonansu magnetycznego (planowanie badań, analiza obrazu, generowanie alertów medycznych), musi być kompatybilne z istniejącym sprzętem i licencjami w szpitalu MSWiA w Kielcach, bez możliwości podziału na części.
- 4
ZakresRealizacja wyłącznie w Kielcach (woj. świętokrzyskie) dla Szpitala MSWiA im. św. Jana Pawła II, zamówienie finansowane z unijnego programu FEnIKS, co wiąże się z obowiązkiem przestrzegania zasad wydatkowania środków UE.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | 02/PN/2026 Rozbudowa Systemu Rezonansu Magnetycznego na bazie posiadanych urządzenia i pakietu licencji dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w ramach projektu FEnIKS.06.01_IP.03-0023/25 – Zadanie 1 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48180000-3 - Pakiety oprogramowania medycznego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-15 11:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →