Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zakup kompleksowej usługi w zakresie telefonii stacjonarnej dla WOW NFZ wraz z dzierżawą sprzętu i systemu telekomunikacyjnego na okres 24 miesięcy
Zamawiający Narodowy Fundusz Zdrowia Centrala (Poznań, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Zakup kompleksowej usługi w zakresie telefonii stacjonarnej dla WOW NFZ wraz z dzierżawą…”. Termin składania ofert minął 30 stycznia 2026, 11:00. Wadium: 20 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 30 stycznia 2026, 11:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=193, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,1 ofertaograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
18 listopada 2025
Termin ofert: 18 grudnia 2025 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
08 grudnia 2025
Nowy termin: 22 grudnia 2025 11:00Zmienia wersję 764077-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 grudnia 2025
Nowy termin: 30 grudnia 2025 11:00Zmienia wersję 811099-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
24 grudnia 2025
Nowy termin: 9 stycznia 2026 11:00Zmienia wersję 839193-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
08 stycznia 2026
Nowy termin: 21 stycznia 2026 11:00Zmienia wersję 860591-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
19 stycznia 2026
Nowy termin: 30 stycznia 2026 11:00Zmienia wersję 9375-2026
- Sprostowanie
28 stycznia 2026
Nowy termin: 3 lutego 2026 11:00Zmienia wersję 38547-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
05 marca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 24 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup kompleksowej usługi w zakresie telefonii stacjonarnej dla WOW NFZ wraz z dzierżawą sprzętu i systemu telekomunikacyjnego na okres 24 miesięcy.
- 4
RyzykoWadium: 20 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia |
| Miejscowość | Poznań |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup kompleksowej usługi w zakresie telefonii stacjonarnej dla WOW NFZ wraz z dzierżawą sprzętu i systemu telekomunikacyjnego na okres 24 miesięcy |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 64211000-8 - Publiczne usługi telefoniczne |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Zamawiający ustala obowiązek wniesienia przez Wykonawcę wadium w wysokości 20.000,00 zł (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych). 2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje się nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 3. Zamawiający przyjmuje wadium wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: - w pieniądzu, - gwarancjach bankowych, - gwarancjach ubezpieczeniowych - poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6 b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Więcej informacji nt. wadium zawiera SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-01-30 11:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →