Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość wybranych ofert
390 648 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Pracownia projektowa "HYDROTECHNIKA"-Katarzyna Pawlikowska· Opole
    Cena wybranej oferty
    63 960 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Pracownia projektowa "HYDROTECHNIKA"-Katarzyna Pawlikowska· Opole
    Cena wybranej oferty
    63 960 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    Teresa Szendoł - ŚRODOWISKO Biuro Projektowania i Realizacji Inwestycji Ekologicznych· Bielsko-Biała
    Cena wybranej oferty
    68 019 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    Pracownia projektowa "HYDROTECHNIKA"-Katarzyna Pawlikowska· Opole
    Cena wybranej oferty
    68 880 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5
    Teresa Szendoł - ŚRODOWISKO Biuro Projektowania i Realizacji Inwestycji Ekologicznych· Bielsko-Biała
    Cena wybranej oferty
    61 869 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6
    Pracownia projektowa "HYDROTECHNIKA"-Katarzyna Pawlikowska· Opole
    Cena wybranej oferty
    63 960 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 6 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Opole w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3)

Zamawiający Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Opole (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 390 648 zł. Złożono 16 ofert.

Łączna wartość ofert
390 648 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    25 marca 2026

    Termin ofert: 24 kwietnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    03 czerwca 2026

    16 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Pracownia projektowa "HYDROTECHNIKA"-Katarzyna Pawlikowska (Opole) oraz Teresa Szendoł - ŚRODOWISKO Biuro Projektowania i Realizacji Inwestycji Ekologicznych (Bielsko-Biała).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 390 648,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 16 ofert.

  • 4

    Przetarg dotyczył wykonania dokumentacji projektowej i uzyskania decyzji administracyjnych dla sześciu zbiorników retencyjnych w Nadleśnictwie Opole, każdy traktowany jako osobna część zamówienia.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Opole

NIP

7540005499

Adres

Groszowicka 10, 45-517 Opole

Region (NUTS)

PL524 – Opolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Opole w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3)

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część RES-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert

3

Część RES-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert

3

Część RES-0003 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert

2

Część RES-0004 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert

3

Część RES-0005 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert

2

Część RES-0006 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert

3

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71322000-1Usługi inżynierii projektowej w zak…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
244 199 zł
Próbka: 68 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
110 500 zł381 883 zł
Rozstęp międzykwartylowy
271 383 zł
Źródło próbki
CPV 71322000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
110 500 zł
Mediana
244 199 zł
Górny kwartyl
381 883 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Opole prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 390 648 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Pracownia projektowa "HYDROTECHNIKA"-Katarzyna Pawlikowska (Opole). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 16 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.