Zakup specjalistycznego sprzętu urologicznego
Zamawiający Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup specjalistycznego sprzętu urologicznego”, wybierając ofertę wykonawcy Meden-Inmed Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 164 865 zł. Złożono 2 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 164 865 zł
- Liczba ofert
- 2 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 marca 2026
Termin ofert: 2 kwietnia 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
31 marca 2026
Nowy termin: 10 kwietnia 2026 12:00Zmienia wersję 179541-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
20 maja 2026
8 wykonawcówZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
03 czerwca 2026
1 wykonawca - Wynik: wybrano wykonawców
12 czerwca 2026
8 wykonawcówZmienia wersję 345576-2026
Otwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Meden-Inmed Sp. z o.o. (Koszalin).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 164 865,00 zł.
- 3
Ofertypostępowaniu złożono 2 oferty, co oznacza ograniczoną konkurencję.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. |
| NIP | 8212577607 |
| Adres | poniatowskiego 26, 08-110 siedlce |
| Region (NUTS) | PL925 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup specjalistycznego sprzętu urologicznego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 2 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.