Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

To ogłoszenie jest wynikiem postępowania bez wyboru wykonawcy. Szczegóły formalne znajdziesz w treści ogłoszenia.

Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Zakup, dostawa, instalacja i uruchomienie fotometru masowego, wraz z zestawem akcesoriów (zestawu szkiełek i kaset pomiarowych) i odczynników niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania i szkoleniem, na potrzeby Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, w ramach projektu „Specjalistyczne Laboratorium Oddziaływań Biologicznych” (AKRONIM: SLOB)

Postępowanie „Zakup, dostawa, instalacja i uruchomienie fotometru masowego, wraz z zestawem akcesoriów…” zamawiającego Uniwersytet Jagielloński (Kraków, Małopolskie) zostało unieważnione. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Uniwersytet JagiellońskiKraków, Małopolskieopublikowano 3 czerwca 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 894 609 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: ins-fund.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 3

    Przedmiotem umowy jest dostawa fotometru masowego z akcesoriami, odczynnikami, instalacją, szkoleniem dla 2 pracowników oraz 24-miesięczną gwarancją z wsparciem aplikacyjnym.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Jagielloński

NIP

6750002236

Adres

ul. Gołębia 24, 31-007 Kraków, Polska, 31-007 Kraków

Region (NUTS)

PL213 – Małopolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup, dostawa, instalacja i uruchomienie fotometru masowego, wraz z zestawem akcesoriów (zestawu szkiełek i kaset pomiarowych) i odczynników niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania i szkoleniem, na potrzeby Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, w ramach projektu „Specjalistyczne Laboratorium Oddziaływań Biologicznych” (AKRONIM: SLOB)

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza

Szacunkowa wartość zamówienia

894 300 PLN

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Liczba złożonych ofert

1

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Wykaz oświadczeń i dokumentów na potwierdzenie spełnienia warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw wykluczenia zawiera SWZ z załącznikami.
Celem potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia wykonawca składa: 1) JEDZ, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do formularza oferty; 2) oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ złożonym do oferty; 3) informację z KRK w zakresach podanych przez zamawiającego; 4) odpis lub informację z KRS lub z CEiDG (o ile dotyczy); 5) oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.
Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia na dodatkowe dostawy na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy PZP.
Stosownie do zapisów art. 139 ust. 1 ustawy PZP, zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokonana kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.

Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Specjalistyczne Laboratorium Oddziaływań Biologicznych” (AKRONIM: SLOB), współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski na lata 2021-2027, Priorytet 1 Fundusze europejskie dla badań i rozwoju oraz przedsiębiorczości, Działanie 1.4 Infrastruktura badawcza sektora nauki, typ projektu A Infrastruktura badawcza sektora nauki, Umowa nr FEMP.01.04-IZ-00-0251/24-00-XXI/102/FE/25, z dnia 31.07.2025.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38500000-0Aparatura kontrolna i badawcza
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
894 609 zł
Próbka: 30 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
302 180 zł1 983 414 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 681 233 zł
Źródło próbki
CPV 38500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
302 180 zł
Mediana
894 609 zł
Górny kwartyl
1 983 414 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Jagielloński prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.