Zakup pojazdu ratowniczo-gaśniczego
Zamawiający Gmina Wola Krzysztoporska (Wola Krzysztoporska, Łódzkie) prowadził postępowanie „Zakup pojazdu ratowniczo-gaśniczego”. Termin składania ofert minął 9 lipca 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 9 lipca 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 020 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=523, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
02 czerwca 2026
Termin ofert: 9 lipca 2026 10:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
10 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresZamówienie jest współfinansowane z unijnego programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, co oznacza konieczność przestrzegania procedur dotacyjnych (np. dokumentacja rozliczeniowa, terminowość) i ryzyko kontroli po stronie zamawiającego.
- 2
ZakresPrzedmiotem jest fabrycznie nowy średni wóz strażacki dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gomulinie (gmina Wola Krzysztoporska), z obowiązkiem spełnienia wszystkich wymogów technicznych opisanych w załączniku nr 7 do SWZ, bez tego nie można prawidłowo przygotować oferty.
- 3
ZakresCała komunikacja z zamawiającym, w tym składanie ofert, musi odbywać się wyłącznie przez Platformę e-Zamówienia (https://ezamowienia.gov.pl), z wyjątkiem pytań, które można wysyłać także na adres przetargi@wola-krzysztoporska.pl (ale nie dotyczy to składania ofert).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | GMINA WOLA KRZYSZTOPORSKA |
| NIP | 7711029208 |
| Adres | ul. ul. Tadeusza Kościuszki 5, 97-371 Wola Krzysztoporska |
| Region (NUTS) | PL713 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup pojazdu ratowniczo-gaśniczego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34144210-3 - Wozy strażackie |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-09 10:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.