- Umowa zawartaCzęść 13ENDOELEKTRONIK.PL Sp. z o.o. Sp.k.· BrwinówCena wybranej oferty6576 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 17EgzoTech Sp z o.o.· GliwiceCena wybranej oferty17 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 18Fromed Frąckowiak Spółka Jawna· BydgoszczCena wybranej oferty11 600 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 19P.H.U. Technomex sp z o.o· GliwiceCena wybranej oferty1100 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 20P.H.U. Technomex sp z o.o· GliwiceCena wybranej oferty220 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 21P.H.U. Technomex sp z o.o· GliwiceCena wybranej oferty220 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 22P.H.U. Technomex sp z o.o· GliwiceCena wybranej oferty1100 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 23P.H.U. Technomex sp z o.o· GliwiceCena wybranej oferty220 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 24P.H.U. Technomex sp z o.o· GliwiceCena wybranej oferty220 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 25P.H.U. Technomex sp z o.o· GliwiceCena wybranej oferty440 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 27P.H.U. Technomex sp z o.o· GliwiceCena wybranej oferty440 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 28P.H.U. Technomex sp z o.o· GliwiceCena wybranej oferty220 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 30Ultra-Viol sp. j. Pietras, Purgal, Wójcik· ZgierzCena wybranej oferty6000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 31Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty14 316 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 1
- UnieważnionaCzęść 2
- UnieważnionaCzęść 3
- UnieważnionaCzęść 4
- UnieważnionaCzęść 5
- UnieważnionaCzęść 6
- UnieważnionaCzęść 7
- UnieważnionaCzęść 8
- UnieważnionaCzęść 9
- UnieważnionaCzęść 10
- UnieważnionaCzęść 11
- UnieważnionaCzęść 12
- UnieważnionaCzęść 14
- UnieważnionaCzęść 15
- UnieważnionaCzęść 26
- UnieważnionaCzęść 16
- UnieważnionaCzęść 29
Przeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy
Zamawiający 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Przeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 59 672 zł. Złożono 14 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 59 672 zł
- Liczba ofert
- 14 ofertłącznie, 31 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=349, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 stycznia 2026
Termin ofert: 2 marca 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
20 lutego 2026
Nowy termin: 4 marca 2026 08:00Zmienia wersję 69176-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
02 czerwca 2026
14 ofert6 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
- 2
UmowaSzacowana wartość zamówienia wynosiła 59 672,00 zł brutto, ale ogłoszenie nie podaje wartości wybranej oferty ani łącznej kwoty umowy.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 14 ofert.
- 4
Zamówienie dotyczy 24-miesięcznej obsługi 31 różnych urządzeń medycznych, w tym myjni dezynfektora, stymulatora kalorycznego, kriokomory i aparatów do elektroterapii.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej |
| REGON | 090538318 |
| Adres | Powstańców Warszawy 5, 85-681 Bydgoszcz |
| Region (NUTS) | PL613 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Przeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50420000-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0011 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0012 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0013 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0014 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0015 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0016 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0017 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0018 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0019 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0020 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0021 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0022 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0023 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0024 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0025 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0026 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0027 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0028 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0029 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0030 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0031 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →