Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
129 600 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Global MD Sp. z.o.o.· Bielsko-Biała
    Cena wybranej oferty
    58 320 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Global MD Sp. z.o.o.· Bielsko-Biała
    Cena wybranej oferty
    71 280 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Dostawa endoprotez ortopedycznych

Zamawiający Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach (Skierniewice, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa endoprotez ortopedycznych”, wybierając ofertę wykonawcy Global MD Sp. z.o.o. Łączna wartość ofert: 129 600 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość ofert
129 600 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    27 kwietnia 2026

    Termin ofert: 26 maja 2026 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 czerwca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Global MD Sp. z.o.o. (Bielsko-Biała).

  • 2

    UmowaSzacowana wartość zamówienia wynosiła 129 600,00 zł, ale ogłoszenie nie podaje wartości wybranej oferty ani nie wskazuje, czy była niższa lub wyższa od szacunku.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty.

  • 4

    KryteriaJedynym kryterium oceny ofert była cena.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach

NIP

8361081857

Adres

ul. Rybickiego 1, 96-100 Skierniewice

Region (NUTS)

PL715 – Łódzkie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa endoprotez ortopedycznych

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33141750-2 - Sztuczne stawy

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część RES-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert

1

Część RES-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert

1

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141750-2Sztuczne stawy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
685 762 zł
Próbka: 161 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
253 240 zł1 328 065 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 074 825 zł
Źródło próbki
CPV 33141· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
253 240 zł
Mediana
685 762 zł
Górny kwartyl
1 328 065 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skierniewice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 129 600 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141750-2 - Sztuczne stawy. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Global MD Sp. z.o.o. (Bielsko-Biała). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.