- Umowa zawartaCzęść 1Asclepios S.A.· WrocławCena wybranej oferty312 757 zł
- Umowa zawartaCzęść 2Asclepios S.A.· WrocławCena wybranej oferty11 837 zł
- Umowa zawartaCzęść 3LEK SPÓŁKA AKCYJNA· StrykówCena wybranej oferty140 832 zł
- Umowa zawartaCzęść 4Asclepios S.A.· WrocławCena wybranej oferty26 559 zł
- UnieważnionaCzęść 5
- Umowa zawartaCzęść 6Asclepios S.A.· WrocławCena wybranej oferty29 305 zł
- Umowa zawartaCzęść 7Asclepios S.A.· WrocławCena wybranej oferty113 400 zł
- Umowa zawartaCzęść 8SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KatowiceCena wybranej oferty33 396 zł
- Umowa zawartaCzęść 9Baxter Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty132 408 zł
- Umowa zawartaCzęść 10SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KatowiceCena wybranej oferty13 164 zł
- Umowa zawartaCzęść 11Asclepios S.A.· WrocławCena wybranej oferty21 980 zł
- Umowa zawartaCzęść 12LEK SPÓŁKA AKCYJNA· StrykówCena wybranej oferty49 544 zł
- Umowa zawartaCzęść 13Tramco Sp. z o.o.· PłochocinCena wybranej oferty44 156 zł
- Umowa zawartaCzęść 14Tramco Sp. z o.o.· PłochocinCena wybranej oferty94 738 zł
- Umowa zawartaCzęść 15Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty59 426 zł
- Umowa zawartaCzęść 16Tramco Sp. z o.o.· PłochocinCena wybranej oferty73 799 zł
- Umowa zawartaCzęść 17Asclepios S.A.· WrocławCena wybranej oferty34 344 zł
- Umowa zawartaCzęść 18Asclepios S.A.· WrocławCena wybranej oferty29 763 zł
- Umowa zawartaCzęść 19SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KatowiceCena wybranej oferty2973 zł
- Umowa zawartaCzęść 20Asclepios S.A.· WrocławCena wybranej oferty9158 zł
- Umowa zawartaCzęść 21NEUCA S.A.· ToruńCena wybranej oferty396 652 zł
- Umowa zawartaCzęść 22Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty1 196 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 23Amgen Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty528 499 zł
- Umowa zawartaCzęść 24Asclepios S.A.· WrocławCena wybranej oferty100 400 zł
- Umowa zawartaCzęść 25Roche Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1 168 965 zł
- Umowa zawartaCzęść 26Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty244 009 zł
- Umowa zawartaCzęść 27Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty943 723 zł
- Umowa zawartaCzęść 28Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty963 005 zł
- Umowa zawartaCzęść 29SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KatowiceCena wybranej oferty7 182 145 zł
- Umowa zawartaCzęść 30Roche Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty2 332 703 zł
- Umowa zawartaCzęść 31Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty357 599 zł
- Umowa zawartaCzęść 32Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty791 856 zł
- Umowa zawartaCzęść 33Roche Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty594 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 34AstraZeneca Kft.· BudapesztCena wybranej oferty913 250 zł
- Umowa zawartaCzęść 35Roche Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1 584 965 zł
- Umowa zawartaCzęść 36AstraZeneca Kft.· BudapesztCena wybranej oferty175 469 zł
- Umowa zawartaCzęść 37Roche Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty166 446 zł
- Umowa zawartaCzęść 38Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty319 958 zł
- UnieważnionaCzęść 39
- Umowa zawartaCzęść 40"FARMACOL-LOGISTYKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KatowiceCena wybranej oferty20 393 zł
- Umowa zawartaCzęść 41Amgen Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty144 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 42"FARMACOL-LOGISTYKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KatowiceCena wybranej oferty14 742 zł
- Umowa zawartaCzęść 43Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty4567 zł
- Umowa zawartaCzęść 44AstraZeneca Kft.· BudapesztCena wybranej oferty738 783 zł
- Umowa zawartaCzęść 45AstraZeneca Kft.· BudapesztCena wybranej oferty903 524 zł
- Umowa zawartaCzęść 46SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KatowiceCena wybranej oferty56 706 zł
- Umowa zawartaCzęść 47GSK Services Sp. zo.o.· PoznańCena wybranej oferty1 007 710 zł
- Umowa zawartaCzęść 48Asclepios S.A.· WrocławCena wybranej oferty279 043 zł
- Umowa zawartaCzęść 49Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty1 010 810 zł
- Umowa zawartaCzęść 50NEUCA S.A.· ToruńCena wybranej oferty34 100 zł
- Umowa zawartaCzęść 51Servier Polska Services Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty190 481 zł
- Umowa zawartaCzęść 52Roche Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty802 850 zł
- Umowa zawartaCzęść 53AstraZeneca Kft.· BudapesztCena wybranej oferty931 218 zł
Dostawa produktów leczniczych stosowanych w chemioterapii, w ramach programów lekowych NFZ oraz innych produktów leczniczych”
Zamawiający Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła Ii w Nowym Targu (Nowy Targ, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa produktów leczniczych stosowanych w chemioterapii, w ramach programów lekowych…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 27 332 110 zł.
- Łączna wartość ofert
- 27 332 110 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3233, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 marca 2026
Termin ofert: 3 kwietnia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
01 czerwca 2026
14 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa produktów leczniczych stosowanych w chemioterapii, w ramach programów lekowych NFZ oraz innych produktów leczniczych” |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33652100-6 - Środki przeciwnowotworowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0016 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0017 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0018 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0019 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0020 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0021 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0022 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0023 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0024 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0025 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0026 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0027 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0028 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0029 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0030 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0031 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0032 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0033 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0034 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0035 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0036 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0037 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0038 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0039 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0040 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0041 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0042 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0043 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0044 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0045 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0046 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0047 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0048 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0049 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0050 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0051 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0052 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0053 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Informacje dodatkowe
Z postępowania o udzielenie zamówienia wykluczony zostanie Wykonawca, w stosunku do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, tj. wykonawcę:
1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo:
a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 Kodeksu karnego,
b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego,
c) o którym mowa w art. 228–230a, art. 250a Kodeksu karnego, w art. 46–48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz. U. z 2020 r.poz. 1133 oraz z 2021 r. poz. 2054) lub w art. 54 ust. 1–4 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 523, 1292, 1559 i 2054),
d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego, lub przestępstwo udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego,
e) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu popełnienie tego przestępstwa,
f) powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. poz. 769 oraz z 2020 r. poz. 2023),
g) przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa w art. 296–307 Kodeksu karnego, przestępstwo oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, o których mowa w art. 270–277d Kodeksu karnego, lub przestępstwo skarbowe,
h) o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego; 2) jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki w spółce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza w spółce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w pkt 1;
3) wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności;
4) wobec którego prawomocnie orzeczono zakaz ubiegania się o zamówienia publiczne;
5) jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji, w szczególności jeżeli należąc do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, złożyli odrębne oferty, oferty częściowe lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, chyba że wykażą, że przygotowali te oferty lub wnioski niezależnie od siebie;
6) jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, chyba że spowodowane tym zakłócenie konkurencji może być wyeliminowane w inny sposób niż przez wykluczenie wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia.
7) Ponadto o udzielenie przedmiotowego zamówienia nie mogą ubiegać się wykonawcy, którzy podlegają wykluczeniu na podstawie na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/5762 oraz na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. poz. 835).3 Powyższe wykluczenie następować będzie na okres trwania ww. okoliczności. Zamawiający nie przewiduje fakultatywnych przesłanek wykluczenia z udziału w postępowaniu na podstawie art. 109 ust. 1 ustawy Pzp
Zamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →