Rozwój usług elektronicznych oraz wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów w gminach subregionu puławskiego dotyczący stworzenia platformy partnerskiej do prowadzenia procedur planistycznych dla wszystkich Partnerów projektu
Zamawiający Gmina Nałęczów (Nałęczów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozwój usług elektronicznych oraz wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów w gminach…”, wybierając ofertę wykonawcy GISON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Cena wybranej oferty: 325 950 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 325 950 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=423, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,9 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 lipca 2025
Termin ofert: 25 sierpnia 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
01 czerwca 2026
1 oferta1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy GISON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Kraków).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 325 950,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
- 4
KryteriaKryterium wyboru oferty oparto głównie na cenie (60% wag), bez informacji o innych kryteriach lub odrzuceniach ofert.
- 5
Czas realizacji umowy wynosi 45 miesięcy, mimo że w sekcji II początkowo podano 45 dni, nastąpiła korekta w opisie części zamówienia.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Nałęczów |
| NIP | 7162656792 |
| Adres | ul. Lipowa 3, 24-150 Nałęczów |
| Region (NUTS) | PL815 – Lubelskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Rozwój usług elektronicznych oraz wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów w gminach subregionu puławskiego dotyczący stworzenia platformy partnerskiej do prowadzenia procedur planistycznych dla wszystkich Partnerów projektu |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 48422000-2 - Zestawy pakietów oprogramowania; 48600000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne; 48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe; 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania; 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
Informacje dodatkowe
Przedmiot zamówienia finansowany ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, II Osi Priorytetowej Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu, Działania 2.1 Cyfrowe Lubelskie.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.