Zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich w sezonie: 2024/2025 na terenie PZDW w Białymstoku z podziałem na zadania.
Zamawiający Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) prowadził postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich w sezonie: 2024/2025 na terenie PZDW w Białymstoku z…”. Termin składania ofert minął 1 sierpnia 2024, 09:00.
- Termin składania ofert
- 1 sierpnia 2024, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
24 czerwca 2024
Termin ofert: 1 sierpnia 2024 09:00
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku |
| Miejscowość | Białystok |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich w sezonie: 2024/2025 na terenie PZDW w Białymstoku z podziałem na zadania. |
| Główny Kod CPV | 90620000-9 - Usługi odśnieżania |
| Część nr LOT-0001 | Zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich w sezonie: 2024/2025 na terenie województwa podlaskiego z podziałem na zadania: Zadanie 1 Rejon Dróg Wojewódzkich w Białymstoku. |
| Część nr LOT-0002 | Zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich w sezonie: 2024/2025 na terenie PZDW w Białymstoku z podziałem na zadania: Zadanie 2 Rejon Dróg Wojewódzkich w Łomży. |
| Część nr LOT-0003 | Zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich w sezonie: 2024/2025 na terenie PZDW w Białymstoku z podziałem na zadania: Zadanie 3 Rejon Dróg Wojewódzkich w Siemiatyczach. |
| Część nr LOT-0004 | Zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich w sezonie: 2024/2025 na terenie PZDW w Białymstoku z podziałem na zadania: Zadanie 4 Rejon Dróg Wojewódzkich w Sokółce. |
| Część nr LOT-0005 | Zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich w sezonie: 2024/2025 na terenie PZDW w Białymstoku z podziałem na zadania: Zadanie 5 Rejon Dróg Wojewódzkich w Suwałkach. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.