„Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału Województwa Śląskiego w wydarzeniach: MSV Brno, China International Industry Fair CIIF”
Zamawiający Województwo Śląskie (Katowice, Śląskie) prowadził postępowanie „Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału Województwa Śląskiego w wydarzeniach:…”. Termin składania ofert minął 29 czerwca 2026, 10:00. Planowany budżet: 780 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 780 000 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 29 czerwca 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=68, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
29 maja 2026
Termin ofert: 29 czerwca 2026 10:00 - Wynik postępowania
10 sierpnia 2026
7 ofertOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 01.09.2026 – 28.10.2026.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Łączna cena zamówienia brutto.
- 3
Zakresobu przypadkach wykonawca musi zapewnić kompleksową obsługę od 1 września do 28 października 2026, w tym transport międzynarodowy (w tym ewentualnie sprzętu targowego), rezerwacje noclegów, tłumaczy i koordynację na miejscu, szczegóły techniczne są rozpisane w oddzielnych załącznikach (3a dla Brna, 3b dla Szanghaju).
- 4
ZakresDla części chińskiej (LOT-0002) obowiązkowa jest wizja lokalna w Szanghaju przed złożeniem oferty, potwierdzenie udziału w wizji będzie wymagane w dokumentacji, co oznacza konieczność wcześniejszego planowania i ewentualnych kosztów podróży własnej.
- 5
RyzykoWadium: 1 PLN.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Województwo Śląskie |
| NIP | 9542770064 |
| Adres | ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice |
| Region (NUTS) | PL22A – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału Województwa Śląskiego w wydarzeniach: MSV Brno, China International Industry Fair CIIF” |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne |
| Dodatkowe kody CPV | 63516000-9 - Usługi zarządzania podróżą; 55000000; 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów); 63512000-1 - Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 780 000 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Ustala się obowiązek wniesienia przez Wykonawcę wadium dla części 2 w wysokości: 18 000 zł (słownie: osiemnaście tysięcy złotych i 00/100). 2. Wadium należy wnieść przed upływem terminu składania ofert i utrzymywać nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa poniżej. 3. Wadium może być wniesione w jednej lub kilku następujących formach: a) w pieniądzu – przelewem na rachunek bankowy Województwa Śląskiego w: Bank Pekao S.A. O/W-wa ul. Towarowa 25 00-958 Warszawa nr 37 1240 6292 1111 0010 5063 8458 tytuł przelewu: „Wadium w postępowaniu nr BZ-ZP.272.5.13.2026.BF”. - wadium w formie pieniądza uważa się za prawidłowo wniesione, gdy środki pieniężne będą znajdowały się na koncie Zamawiającego przed upływem wyznaczonego terminu składania ofert b) w gwarancjach bankowych; c) w gwarancjach ubezpieczeniowych; d) w poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. 4. Wadium wnoszone w postaci niepieniężnej należy złożyć wraz z ofertą poprzez Platformę przetargową - w wydzielonym, odrębnym pliku. Należy przekazać oryginał gwarancji lub poręczenia w postaci elektronicznej. 5. Dopuszcza się, aby wadium zostało wniesione przez pełnomocnika (lidera) lub jednego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z zastrzeżeniem pkt 5.1. poniżej. 5.1. W przypadku wniesienia wadium w postaci niepieniężnej, treść dokumentu wadialnego musi zapewniać możliwość zaspokojenia interesów Zamawiającego co oznacza, że uzyskanie zagwarantowanej zapłaty wadium musi obejmować wszystkie wskazane w ustawie Pzp przesłanki zatrzymania wadium, o których mowa w art. 98 ust. 6 ustawy Pzp, tj. działania lub zaniechania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 6. Zwrot wadium: 6.1. z urzędu: Zamawiający zwraca wadium niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 7 dni od dnia wystąpienia jednej z okoliczności wskazanych w art. 98 ust. 1 pkt 1-3 ustawy Pzp. 6.2. na wniosek Wykonawcy: Zamawiający, niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 7 dni od dnia złożenia wniosku zwraca wadium Wykonawcy: 1) który wycofał ofertę przed upływem terminu składania ofert; 2) którego oferta została odrzucona; 3) po wyborze najkorzystniejszej oferty, z wyjątkiem Wykonawcy, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza; 4) po unieważnieniu postępowania, w przypadku gdy nie zostało rozstrzygnięte odwołanie na czynność unieważnienia albo nie upłynął termin do jego wniesienia. 6.3. Zamawiający zwraca wadium wniesione w pieniądzu wraz z odsetkami wynikającymi z umowy rachunku bankowego, na którym było ono przechowywane, pomniejszone o koszty prowadzenia rachunku bankowego oraz prowizji bankowej za przelew pieniędzy na rachunek bankowy wskazany przez Wykonawcę. 6.4. Zamawiający zwraca wadium wniesione w innej formie niż w pieniądzu poprzez złożenie gwarantowi lub poręczycielowi oświadczenia o zwolnieniu wadium. Uwaga: Złożenie wniosku o zwrot wadium, powoduje rozwiązanie stosunku prawnego z Wykonawcą wraz z utratą przez niego prawa do korzystania ze środków ochrony prawnej, o których mowa w ustawie Pzp oraz rozdziale XV SWZ. 7. Zatrzymanie wadium: Zamawiający zatrzymuje wadium wraz z odsetkami, a w przypadku wadium wniesionego w formie innej niż w pieniądzu, występuje odpowiednio do gwaranta lub poręczyciela z żądaniem zapłaty wadium, zgodnie z art. 98 ust. 6 ustawy Pzp. 8. Jeżeli Wykonawca jest podmiotem niepodlegającym reżimowi prawa polskiego i właściwości sądów polskich, w treści gwarancji musi figurować zapis o poddaniu sporów wynikających z wadium prawu polskiemu i polskiemu sądownictwu. 9. Wadium wniesione w formie gwarancji i poręczeń musi posiadać cechy bezwarunkowości, nieodwołalności i płatności na pierwsze żądanie. 10. Pozostałe kwestie związane z wadium będą rozwiązywane zgodnie z ustawą Pzp. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-29 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →