Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zabezpieczenie wszczepów wykorzystywanych w protezoplastyce stawu biodrowego i kolanowego
Zamawiający Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie (Ciechanów, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zabezpieczenie wszczepów wykorzystywanych w protezoplastyce stawu biodrowego i kolanowego”. Termin składania ofert minął 30 czerwca 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 30 czerwca 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 904 191 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
28 maja 2026
Termin ofert: 30 czerwca 2026 10:00 - Sprostowanie
26 czerwca 2026
Zmienia wersję 366292-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
05 sierpnia 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 24 miesięcy.
- 2
ZakresWszczepy będą wykorzystywane wyłącznie w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie (Mazowieckie) przez 24 miesiące od podpisania umowy, co wymusza dostosowanie logistyki i terminów dostaw do potrzeb jednego, konkretnego ośrodka.
- 3
RyzykoPrzedmiot zamówienia: Zabezpieczenie wszczepów wykorzystywanych w protezoplastyce stawu biodrowego i kolanowego.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie |
| NIP | 5661019200 |
| Adres | ul. Powstańców Wielkopolskich 2, 06-400 Ciechanów |
| Region (NUTS) | PL922 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zabezpieczenie wszczepów wykorzystywanych w protezoplastyce stawu biodrowego i kolanowego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-30 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.