Hiszpania, Niderlandy, Estonia, Belgia, Polska – Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe – THERESA PCP
Zamawiający Fundación Miguel Servet (FMS) (Pamplona) prowadził postępowanie „Hiszpania, Niderlandy, Estonia, Belgia, Polska – Usługi badawcze i…”. Termin składania ofert minął 31 sierpnia 2026, 23:59. Planowany budżet: 2 824 143 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 2 824 143 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 31 sierpnia 2026, 23:59Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=430, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
27 maja 2026
Termin ofert: 31 sierpnia 2026 23:59Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
27 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
28 maja 2026
Zmienia wersję 362440-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 04.01.2027 – 27.07.2029.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Jakość.
- 3
ZakresKupowane są usługi badawczo-rozwojowe (R&D) dla technologii oczyszczania ścieków szpitalnych na miejscu, z gotowym produktem na poziomie TRL 7-9 (gotowość do komercjalizacji), warunkiem jest osiągnięcie korzyści środowiskowych i wysokiej wydajności, a rozwiązanie musi być testowane w realnych warunkach szpitalnych w fazie 3.
- 4
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 2 824 143,04 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Fundación Miguel Servet (FMS) |
| Adres | Calle Irunlarrea, 3, 31008 Pamplona |
| Region (NUTS) | ES220 – ES220 |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | THERESA PCP |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 73100000-3 - Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe |
| Dodatkowe kody CPV | 38434000-6 - Analizatory; 38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy; 38434500-1 - Analizatory biochemiczne; 38434560-9 - Analizatory chemiczne; 42910000; 42912100-3 - Maszyny i aparatura do filtrowania cieczy; 42912300-5 - Maszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania wody; 42961000-0 - System sterowania i kontroli; 42912310-8 - Aparatura do filtrowania wody; 42996000-4 - Maszyny do uzdatniania ścieków; 71620000-0 - Usługi analizy; 71900000-7 - Usługi laboratoryjne; 72222300-0 - Usługi w zakresie technologii informacji; 72227000-2 - Usługi doradcze w zakresie integracji oprogramowania; 73111000-3 - Laboratoryjne usługi badawcze; 90730000 |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 2 824 143 EUR |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-31 23:59 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.