Wykonanie projektu modernizacji zbiornika retencyjnego Jabłonowiec w leśnictwie Płochocin wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
Zamawiający Nadleśnictwo Osie (Osie, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Wykonanie projektu modernizacji zbiornika retencyjnego Jabłonowiec w leśnictwie Płochocin…”. Termin składania ofert minął 21 maja 2026, 09:00. Planowany budżet: 186 992 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 186 992 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 21 maja 2026, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=787, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 kwietnia 2026
Termin ofert: 21 maja 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
27 maja 2026
Zmienia wersję 258221-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 08.06.2026 – 31.12.2028.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiotem jest projekt modernizacji leśnego zbiornika retencyjnego Jabłonowiec (dokumentacja + kosztorys + nadzór autorski), ale kluczowy warunek to uzyskanie przez wykonawcę wszystkich uzgodnień i decyzji administracyjnych do końca 2027 roku, bez tego zamówienie nie zostanie zakończone.
- 4
ZakresRealizacja dotyczy konkretnej lokalizacji: zbiornik Jabłonowiec w leśnictwie Płochocin (woj. kujawsko-pomorskie), co wymaga znajomości lokalnych warunków terenowych i procedur administracyjnych dla obszarów leśnych.
- 5
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 186 991,87 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Nadleśnictwo Osie |
| NIP | 5590004288 |
| Adres | ul. Rynek 11, 86-150 Osie |
| Region (NUTS) | PL618 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wykonanie projektu modernizacji zbiornika retencyjnego Jabłonowiec w leśnictwie Płochocin wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania |
| Dodatkowe kody CPV | 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 186 992 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zabezpieczenie należytego wykonania umowy ustalono na 5% wartości złożonej oferty brutto |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-21 09:00 |
Informacje dodatkowe
Zamówienie realizowane w ramach projektów współfinansowanych ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę Klimat i Środowisko 2021-2027 (FEnIKS) - Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3).
Wykonawca do dnia 31.12.2027r. przedłoży Zamawiającemu kompletną dokumentację projektowo-kosztorysową wraz z uzyskanymi niezbędnymi uzgodnieniami i prawomocnymi decyzjami administracyjnymi, a do dnia 31.12.2028r. będzie w gotowości do dyspozycji Zamawiającego w ramach pełnienia nadzoru autorskiego oraz wykonania jednokrotnej aktualizacji kosztorysu inwestorskiego.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.