- Umowa zawartaCzęść 2Asclepios S.A.· WrocławCena wybranej oferty142 456 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3SALUS INTERNATIONAL Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty39 360 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 4Asclepios S.A.· WrocławCena wybranej oferty24 756 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5Urtica sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty63 000 zł1 oferta
EZ.271.236.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Zamawiający Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „EZ.271.236.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 269 572 zł. Złożono 5 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 269 572 zł
- Liczba ofert
- 5 ofertłącznie, 4 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1242, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
07 stycznia 2026
Termin ofert: 3 lutego 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
27 maja 2026
5 ofert3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 3 wykonawców: Asclepios S.A. (Wrocław), SALUS INTERNATIONAL Sp. z o.o. (Katowice) oraz Urtica sp. z o.o. (Wrocław).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 269 572,05 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert.
- 4
Przedmiotem zamówienia są produkty lecznicze, w tym specyfiki onkologiczne (Dacarbazinum, Methotrexatum, Idarubicini hydrochloridum) z wymogiem dostawy przez 24 miesiące.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi |
| NIP | 7292345599 |
| Adres | ul. Pabianicka 62, 93-513 Łódź |
| Region (NUTS) | PL711 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | EZ.271.236.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Informacje dodatkowe
- 1.W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w OPZ – załącznik nr 2 do SWZ Zamawiający żąda złożenia, wraz z ofertą, następujących przedmiotowych środków dowodowych:
- 1.1.OŚWIADCZENIE O PRODUKTACH LECZNICZYCH – załącznik nr 6 do SWZ
- 1.2.CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO – dotyczy pakietu nr 3
- 2.Zgodnie z art. 107 ust. 2, jeżeli Wykonawca nie złoży dokumentów wskazanych w rozdziale VI pkt. 1.1 oraz pkt. 1.2 SWZ w wraz z ofertą lub złożone dokumenty są niekompletne Zamawiający wezwie jednokrotnie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym przez siebie terminie.
- 3.Zamawiający informuje, że pomimo przewidzenia wezwania, nie wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeżeli:
- 3.1.przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert;
- 3.2.mimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego oferta podlega odrzuceniu;
- 3.3.zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
- 4.Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzają, że oferowane dostawy spełniają określone przez zamawiającego wymagania.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.