Zakup wsparcia technicznego oprogramowania Red Hat JBoss w wersji 6.2, w okresie 12 miesięcy
Zamawiający Centralny Ośrodek Informatyki (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup wsparcia technicznego oprogramowania Red Hat JBoss w wersji 6.2, w okresie 12…”, wybierając ofertę wykonawcy Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 1 064 000 zł.
- Cena wybranej oferty
- 1 064 000 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1379, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 września 2024
Termin ofert: 15 października 2024 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
07 października 2024
Zmienia wersję 543906-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
17 stycznia 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 064 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Centralny Ośrodek Informatyki |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakup wsparcia technicznego oprogramowania Red Hat JBoss w wersji 6.2, w okresie 12 miesięcy |
| Główny Kod CPV | 72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów |
| Część nr LOT-0001 | Zakup wsparcia technicznego oprogramowania Red Hat JBoss w wersji 6.2, w okresie 12 miesięcy |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.