Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
1 393 500 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Zarys International Sp zo.o.· Zabrze
    Cena wybranej oferty
    1 362 500 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Import Export STANLEY sp. z o.o.· Poznań
    Cena wybranej oferty
    31 000 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 2 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Zakup i dostawa masek termoplastycznych.

Zamawiający Wielkopolskie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-curie (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa masek termoplastycznych”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 393 500 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość ofert
1 393 500 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    02 lutego 2026

    Termin ofert: 10 marca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    27 maja 2026

    7 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Zarys International Sp zo.o. (Zabrze) oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Import Export STANLEY sp. z o.o. (Poznań).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 393 500,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert.

  • 4

    KryteriaJedynym kryterium wyboru oferty była cena.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE

NIP

7781342057

Adres

ul. Garbary 15, 61-866 Poznań

Region (NUTS)

PL415 – Wielkopolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa masek termoplastycznych.

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33151000-3 - Urządzenia i wyroby do radioterapii

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część RES-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert

4

Część RES-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert

3

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33151000-3Urządzenia i wyroby do radioterapii
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →