Dostawa mebli do kwater internatowych
Zamawiający Agencja Mienia Wojskowego (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa mebli do kwater internatowych”. Termin składania ofert minął 26 czerwca 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 26 czerwca 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1621, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,5 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
27 maja 2026
Termin ofert: 26 czerwca 2026 09:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
18 sierpnia 2026
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminPrzedmiotem jest zakup kompletnego wyposażenia meblowego do kwater internatowych (w tym meble kuchenne i różne akcesoria), z obowiązkiem dostawy w ciągu 40 miesięcy, mimo że zamówienie dotyczy mebli, termin realizacji jest niezwykle długi (40 miesięcy zamiast dni, jak podano w sekcji ogólnej).
- 2
ZakresZamawiający nie wymaga doświadczenia, referencji, konkretnego sprzętu ani sytuacji finansowej, ale całość rozstrzyga się wyłącznie po cenie brutto, bez dodatkowych kryteriów jakościowych lub terminowych.
- 3
ZakresWykonawca musi złożyć aktualne (nie starsze niż 6 miesięcy) informacje z Krajowego Rejestru Karnego dla każdej osoby w konsorcjum, a także oświadczenia o braku powiązań z podmiotami objętymi sankcjami UE wobec Rosji (art. 5k Rozporządzenia 833/2014), nawet jeśli nie prowadzi działalności za granicą.
- 4
ZakresMeble trafią do obiektów zlokalizowanych w województwie lubuskim (podregiony PL432 i PL431), a nie, jak mogłoby się wydawać po siedzibie zamawiającego, na Mazowszu.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Agencja Mienia Wojskowego |
| NIP | 5261038122 |
| Adres | ul. Nowowiejska 26A, 00-911 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa mebli do kwater internatowych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 39140000-5 - Meble domowe |
| Dodatkowe kody CPV | 39143000; 39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni; 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-26 09:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →