Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →- Umowa zawartaCzęść 1TDZ Technika dla Zdrowia Sp. z o. o.· Janów1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2ASSECO POLAND S.A.· Rzeszów1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3PIXEL TECHNOLOGY Sp. z o. o.· Łódź1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5DKS Sp. z o. o.· Kowale1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4MERAN POINT Sp. z o. o.· Otwock1 oferta
Wdrożenie e-usług w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zamawiający Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wdrożenie e-usług w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny Samodzielny Publiczny…”, wybierając 5 wykonawców. Złożono 5 ofert.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podano
- Liczba ofert
- 5 ofertłącznie, 5 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 lutego 2026
Termin ofert: 20 marca 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 marca 2026
Nowy termin: 25 marca 2026 10:00Zmienia wersję 105794-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
24 marca 2026
Nowy termin: 27 marca 2026 10:00Zmienia wersję 187558-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
26 maja 2026
5 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
28 maja 2026
5 wykonawcówZmienia wersję 355487-2026
Otwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 5 wykonawców: TDZ Technika dla Zdrowia Sp. z o. o. (Janów), ASSECO POLAND S.A. (Rzeszów), PIXEL TECHNOLOGY Sp. z o. o. (Łódź), DKS Sp. z o. o. (Kowale) oraz MERAN POINT Sp. z o. o. (Otwock).
- 2
Ofertyprzetargu złożono łącznie 10 ofert: po 2 na każdą z 5 części zamówienia, bez odrzuceń lub wykluczeń wykonawców.
- 3
Zamówienie obejmowało zarówno dostawę oprogramowania medycznego (w tym systemów EKZ, HIS, PACS/RIS), jak i infrastruktury IT oraz usługi wdrożeniowe, z obowiązkiem spełnienia kryteriów środowiskowych DNSH zgodnych z taksonomią UE.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny |
| REGON | 012045743 |
| Adres | A.J.Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wdrożenie e-usług w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48180000-3 - Pakiety oprogramowania medycznego |
| Dodatkowe kody CPV | 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →