Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 339216-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Rozbudowa systemu monitorowania sieci wraz ze wsparciem.

Zamawiający Zakład Ubezpieczeń Społecznych (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Rozbudowa systemu monitorowania sieci wraz ze wsparciem”. Termin składania ofert minął 11 czerwca 2026, 11:00. Wadium: 20 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń SpołecznychWarszawa, Mazowieckieopublikowano 26 maja 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 518 984 zł
Wadium
20 000 zł
Termin składania ofert
11 czerwca 2026, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 24 miesięcy.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    RyzykoPrzedmiotem jest rozbudowa istniejącego systemu Riverbed NetProfiler o dodatkowe 600 000 flow/min przez dostawę 24-miesięcznych licencji NetFlow i FlowGateway oraz wdrożenie serwera wirtualnego Expansion Module, z obowiązkiem instalacji we współpracy z ZUS w ciągu 14 dni od podpisania umowy. Alternatywnie dopuszczono ofertę równoważnego systemu, ale musi on zapewnić pełną funkcjonalność obecnego rozwiązania i być wdrożony z instruktażem w 30 dni.

  • 4

    ZakresZamówienie nie jest podzielone na części, obejmuje jednorazową dostawę/wdrożenie + 24-miesięczny serwis, bez możliwości składania ofert częściowych.

  • 5

    RyzykoWadium: 20 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail