Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa produktów leczniczych dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia, toksyn, środków leczniczych dla układu oddechowego, środków przeciwnowotworowych i immunomodulacyjnych stosowanych w ramach programów lekowych i chemioterapii, immunoglobulin oraz środków antywirusowych do użytku ogólnoustrojowego dla SPWSZ w Szczecinie
Zamawiający Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa produktów leczniczych dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia,…”. Termin składania ofert minął 24 czerwca 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 24 czerwca 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=926, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,2 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
21 maja 2026
Termin ofert: 24 czerwca 2026 09:00 - Sprostowanie
16 czerwca 2026
Nowy termin: 26 czerwca 2026 09:00Zmienia wersję 349628-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 sierpnia 2026
26 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
21 sierpnia 2026
33 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 12 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa produktów leczniczych dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia, toksyn, środków leczniczych dla układu oddechowego, środków przeciwnowotworowych i….
- 4
WarunkiWymagane certyfikaty CE, rejestracja w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych (URPL), zgodność z normami farmaceutycznymi (GMP) oraz doświadczenie w dostawach dla podmiotów leczniczych (co najmniej 3 lata w sektorze medycznym).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie |
| NIP | 8512537954 |
| Adres | ul. Arkońska 4, 71-455 Szczecin |
| Region (NUTS) | PL424 – Zachodniopomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa produktów leczniczych dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia, toksyn, środków leczniczych dla układu oddechowego, środków przeciwnowotworowych i immunomodulacyjnych stosowanych w ramach programów lekowych i chemioterapii, immunoglobulin oraz środków antywirusowych do użytku ogólnoustrojowego dla SPWSZ w Szczecinie |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33620000 |
| Dodatkowe kody CPV | 33693100-5 - Toksyny; 33670000-7 - Środki lecznicze dla układu oddechowego; 33652000-5 - Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne; 33651520-9 - Immunoglobuliny; 33651400-2 - Środki antywirusowe do użytku ogólnoustrojowego |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Szczegółowy i wyczerpujący opis podstaw wykluczenia znajdujących zastosowanie w postępowaniu zawarto w Rozdziale 6 SWZ. Szczegółowy wykaz i opis oświadczeń i podmiotowych środków dowodowych składanych w celu wykazania braku podstaw wykluczenia zawarto w Rozdziale 9 SWZ.
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-24 09:00 |
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe: 1. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym składanie ofert następować będzie przy użyciu Platformy dostępnej pod adresem https://spwsz.ezamawiajacy.pl/, 2. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. "procedury odwróconej", o której mowa w art. 139 ust. 1-4 PZP. 3. Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 4. Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w terminie nie krótszym niż 3 dni aktualnego na dzień złożenia oświadczenia Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spełnieniu warunków udziału w postępowaniu na formularz JEDZ oraz na załączniku nr 7 5.W postępowaniu mogą brać udział Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust.1 PZP, art. 109 ust. 1 pkt 1, 4, 8,10 PZP oraz na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014oraz art. 7 ust. 1 pkt 1-3 ustawy o szczególnych rozwiązaniach zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego 6. W celu potw. braku podstaw do wykluczenia, Zam. przed udzieleniem zamówienia, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 10 dni, terminie aktualnych na dzień złożenia : a)informacji z KRK w zakresie:(a) art.108 ust.1pkt 1 i 2 PZP,(b) art.108 ust. 1 pkt4 PZP b)oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108ust.1 pkt 5 PZP c)zaświadczenia właściwego naczelnika US potwierdzające, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1) PZP, d)zaświadczenia albo innego dokumentu właściwej terenowej jednostki organizacyjnej ZUS lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej KRUS albo innego dokumentu potw., że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne, w zakresie art.109ust. 1pkt1PZP, e)odpis lub informacje z KRS lub z CEIDG, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4) PZP, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, f)oświad. wykonawcy o aktualności informacji zawartych w ośw., o którym mowa w art.125ust 1PZP złożonym na formularzu JEDZ g) dotyczy zadania nr 1-24: aktualnego zezwolenia na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej, o którym mowa w art. 74 ust. 1 i n. ustawy z dnia 6 września 2001 r. – Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2024 r., poz. 686), wydanego przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego 7. Szczególne uregulowania dot. dokumentów składanych przez Wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium RP określa pkt 9.5-9.8 SWZ. Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm. - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →