Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →„Budowa suchego zbiornika przeciwpowodziowego Rzymówka na rzece Kaczawie”
Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Budowa suchego zbiornika przeciwpowodziowego Rzymówka na rzece Kaczawie”. Termin składania ofert minął 3 czerwca 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 3 czerwca 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
14 kwietnia 2026
Termin ofert: 19 maja 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
05 maja 2026
Nowy termin: 19 maja 2026 07:00Zmienia wersję 252180-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 maja 2026
Nowy termin: 27 maja 2026 07:00Zmienia wersję 308062-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
21 maja 2026
Nowy termin: 3 czerwca 2026 09:00Zmienia wersję 328468-2026
- Sprostowanie
28 maja 2026
Nowy termin: 10 czerwca 2026 09:00Zmienia wersję 349549-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
04 czerwca 2026
Nowy termin: 16 czerwca 2026 09:00Zmienia wersję 366263-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
11 czerwca 2026
Nowy termin: 19 czerwca 2026 09:00Zmienia wersję 383870-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 czerwca 2026
Nowy termin: 25 czerwca 2026 09:00Zmienia wersję 401322-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresBudowa suchego zbiornika przeciwpowodziowego Rzymówka na rzece Kaczawie o docelowej pojemności 10,49 mln m³, obejmująca roboty ziemne, hydrotechniczne i infrastrukturę towarzyszącą.
- 2
TerminTermin realizacji: 28 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresOferty częściowe niedozwolone, projekt dedykowany dla dużych przedsiębiorstw budowlanych (brak preferencji dla MŚP), wysokie ryzyko opóźnień z uwagi na złożoność hydrotechniczną i sezonowe ograniczenia prac.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie |
| REGON | 368302575 |
| Adres | ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Budowa suchego zbiornika przeciwpowodziowego Rzymówka na rzece Kaczawie” |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45247270-3 - Budowa zbiorników |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 108 ust 1 pkt 6 ustawy Pzp
- art. 108 ust 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust 1 pkt 1 H i 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust 1 pkt 5 ustawy Pzp
- art. 109 ust 1 pkt 7 ustawy Pzp
- art. 109 ust 1 pkt 8-10 ustawy Pzp
- art. 108 ust 1 pkt 3 ustawy Pzp
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-03 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →