Wyeliminowanie zagrożenia dla ludzi i środowiska przez usunięcie nielegalnych odpadów w miejscowości Milanów
Zamawiający Gmina Chynów (Chynów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wyeliminowanie zagrożenia dla ludzi i środowiska przez usunięcie nielegalnych odpadów w…”, wybierając ofertę wykonawcy SOLVECO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Cena wybranej oferty: 854 926 zł.
- Cena wybranej oferty
- 854 926 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
20 maja 2026
1 wykonawca - Zmiana umowy
21 maja 2026
1 wykonawcaZmienia wersję af887349-5afd-4532-8a1f-5f71c2a20de4-02
Otwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy SOLVECO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Kędzierzyn-Koźle).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 854 926,00 zł.
- 3
Specyfika: Finansowanie z UE, brak części/pakietów
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | GMINA CHYNÓW |
| NIP | 7971903234 |
| Adres | ul. ul. Główna 67, 05-650 Chynów |
| Region (NUTS) | PL926 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wyeliminowanie zagrożenia dla ludzi i środowiska przez usunięcie nielegalnych odpadów w miejscowości Milanów |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
| Dodatkowe kody CPV | 90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.