Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Sukcesywna dostawa części do silnika spalinowego MAN
Zamawiający S.A (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Sukcesywna dostawa części do silnika spalinowego MAN”. Termin składania ofert minął 18 czerwca 2026, 10:00. Wadium: 15 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 18 czerwca 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1477, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
19 maja 2026
Termin ofert: 18 czerwca 2026 10:00 - Sprostowanie
28 maja 2026
Nowy termin: 29 czerwca 2026 12:00Zmienia wersję 342944-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
28 lipca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 12 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresOferty częściowe niedozwolone; preferencja dla MŚP nie określona. Realizacja w trybie przetargu nieograniczonego. Ryzyko: brak jawnej wartości szacunkowej utrudnia kalkulację rentowności.
- 4
WarunkiWymagane doświadczenie: udokumentowana dostawa części do silników spalinowych pojazdów kolejowych o wartości min. 150 000 zł brutto w ostatnich 3 latach. Obowiązkowe oświadczenia o braku wykluczeń (Krajowy Rejestr Karny, rejestr sankcyjny UE, brak powiązań kapitałowych z konkurencją).
- 5
RyzykoWadium: 15 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Sukcesywna dostawa części do silnika spalinowego MAN |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34312000-7 - Części silników |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca obowiązany jest do wniesienia wadium w kwocie 15 000,00 zł. 2. Wadium musi być wniesione przed upływem terminu składania ofert w jednej lub kilku formach określonych w art. 97 ust. 7 ustawy Pzp i utrzymane nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy Pzp. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-18 10:00 |
Informacje dodatkowe
Zapłata należności wynikającej z wystawionej faktury będzie regulowana przelewem – w terminie 30 (słownie: trzydziestu) dni od dnia otrzymania prawidłowo wystawionej faktury
Szczegóły dotyczące płatności, zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Zamawiający określa następujące warunki udziału w postępowaniu: Wykonawca wykaże, że: w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy –w tym okresie, należycie wykonał dostawę części do silników spalinowych do pojazdów kolejowych o łącznej wartości nie mniejszej niż: 150 000,00 zł brutto ( słownie: sto pięćdziesiąt tysięcy brutto 00/100).
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →