- Umowa zawartaCzęść 1PUER PATRYCJA KLIMA· PodłężeCena wybranej oferty172 368 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3PUER PATRYCJA KLIMA· PodłężeCena wybranej oferty584 172 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2OPTO-LAB Marcin Kowalewski· ChrzanówCena wybranej oferty42 533 zł1 oferta
Przetarg nieograniczony PN/25S/03/2026 na dostawę sprzętu laboratoryjnego dla Warszawskiego Centrum Leczenia Niepłodności w Warszawskim Szpitalu Południowym sp. z o.o
Zamawiający Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przetarg nieograniczony PN/25S/03/2026 na dostawę sprzętu laboratoryjnego dla…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 799 073 zł. Złożono 4 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 799 073 zł
- Liczba ofert
- 4 ofertyłącznie, 3 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 marca 2026
Termin ofert: 8 kwietnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 kwietnia 2026
Nowy termin: 10 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 161503-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
19 maja 2026
4 oferty2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: PUER PATRYCJA KLIMA (Podłęże) oraz OPTO-LAB Marcin Kowalewski (Chrzanów).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 799 073,40 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| NIP | 5252491419 |
| Adres | ul. rtm. Witolda Pileckiego 99, 02-781 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Przetarg nieograniczony PN/25S/03/2026 na dostawę sprzętu laboratoryjnego dla Warszawskiego Centrum Leczenia Niepłodności w Warszawskim Szpitalu Południowym sp. z o.o |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.