Konsorcjum, pozostali wykonawcy: MEDISON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7/26 – Świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów z grupy 18 01 i o kodzie 15 02 03 dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej
Zamawiający Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej (Bielsko-Biała, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „7/26 – Świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów z…”, wybierając 2 wykonawców. Cena wybranej oferty: 6 435 000 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 6 435 000 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1336, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
11 lutego 2026
Termin ofert: 19 marca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
19 maja 2026
2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: SARPI Dąbrowa Górnicza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Dąbrowa Górnicza) oraz MEDISON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Dąbrowa Górnicza).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 6 435 000,00 zł.
- 3
Specyfika: Jedyny uczestnik postępowania, realizacja w formule 36-miesięcznej umowy z wymogiem zatrudnienia personelu na ½ etatu
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza przy Urzędzie Zamówień Publicznych |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17A, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | 7/26 – Świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów z grupy 18 01 i o kodzie 15 02 03 dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.