Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-05-18 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych szkół ponadpodstawowych oraz Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach w ramach projektu pn. „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w Siedlcach” Część VII

Zamawiający Miasto Siedlce (Siedlce, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć…”. Termin składania ofert minął 2 czerwca 2026, 06:45.

Otwórz na TED
Zamawiający: Miasto SiedlceSiedlce, Mazowieckieopublikowano 18 maja 2026
Termin składania ofert
2 czerwca 2026, 06:45
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 767 zł
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresDostawa 5 pakietów wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla pracowni zawodowych (automatyka, druk cyfrowy, IT, ploter wielkoformatowy) z podziałem na 5 części (wartość części 1: 91 991 zł, całkowita: 374 888 zł).

  • 2

    TerminOferty częściowe dozwolone (dowolna liczba części), preferencja dla MŚP, termin realizacji zgodny z projektem unijnym (2021–2027), ryzyko opóźnień związane z dostawami sprzętu specjalistycznego.

  • 3

    ZakresWymagane certyfikaty CE, instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentacja gwarancyjna i serwisowa oraz atesty zgodne z obowiązującymi normami; sprzęt fabrycznie nowy, kompletny i gotowy do użycia.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Miasto Siedlce

NIP

8212525409

Adres

Skwer Niepodległości 2, 08-110 Siedlce

Region (NUTS)

PL925 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych szkół ponadpodstawowych oraz Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach w ramach projektu pn. „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w Siedlcach” Część VII

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

Dodatkowe kody CPV

39162000-5 - Pomoce naukowe; 39180000-7 - Meble laboratoryjne; 30213000-5 - Komputery osobiste; 30231000-7 - Ekrany i konsole komputerowe; 38652100-1 - Projektory; 30120000-6 - Urządzenia fotokopiujące i do druku offsetowego; 30125100-2 - Wkłady barwiące; 30197000-6 - Drobny sprzęt biurowy; 30191000; 31200000-8 - Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej; 38410000-2 - Przyrządy pomiarowe; 44510000-8 - Narzędzia

Szacunkowa wartość zamówienia

374 888 PLN

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • Dotyczy art. 109 ust.1 pkt 4 ustawy Pzp. Zamawiający żąda podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia zgodnie z Rozdziałem 10 SWZ.
  • Dotyczy art. 108 ust.1 pkt 6 ustawy Pzp. Zamawiający żąda podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia zgodnie z Rozdziałem 10 SWZ.
  • Dotyczy art. 108 ust.1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp. Zamawiający żąda podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia zgodnie z Rozdziałem 10 SWZ.
  • Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp. Zamawiający żąda podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia zgodnie z Rozdziałem 10 SWZ.
  • Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp. Zamawiający żąda podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia zgodnie z Rozdziałem 10 SWZ.
  • Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp. Zamawiający żąda podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia zgodnie z Rozdziałem 10 SWZ.
  • Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp. Podstawy wykluczenia wskazane w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 – o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
  • Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, Zamawiający żąda podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia zgodnie z Rozdziałem 10 SWZ.
  • Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp, Zamawiający żąda podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia zgodnie z Rozdziałem 10 SWZ.
  • Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, Zamawiający żąda podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia zgodnie z Rozdziałem 10 SWZ.
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-06-02 06:45

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
78 551 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
276 448 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
78 551 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 02.06.2026, 06:45. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Miasto Siedlce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siedlce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.