Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Modernizacja Kliniki Reumoortopedii oraz budynku 1B
Zamawiający Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Modernizacja Kliniki Reumoortopedii oraz budynku 1B”. Termin składania ofert minął 25 maja 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 25 maja 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
12 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 marca 2026
Termin ofert: 22 kwietnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
24 marca 2026
Nowy termin: 24 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 194474-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
22 kwietnia 2026
Nowy termin: 6 maja 2026 10:00Zmienia wersję 202283-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 kwietnia 2026
Nowy termin: 11 maja 2026 10:00Zmienia wersję 275907-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
08 maja 2026
Nowy termin: 12 maja 2026 09:00Zmienia wersję 295111-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
11 maja 2026
Nowy termin: 15 maja 2026 09:00Zmienia wersję 315717-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
15 maja 2026
Nowy termin: 22 maja 2026 09:00Zmienia wersję 322911-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
18 maja 2026
Nowy termin: 25 maja 2026 09:00Zmienia wersję 333520-2026
- Sprostowanie
21 maja 2026
Nowy termin: 27 maja 2026 10:00Zmienia wersję 335268-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
22 maja 2026
Nowy termin: 1 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 348974-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 maja 2026
Nowy termin: 8 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 352337-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
17 czerwca 2026
4 ofertyOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 8 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Modernizacja Kliniki Reumoortopedii oraz budynku 1B.
- 4
WarunkiWymagane doświadczenie w robotach budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych dla obiektów użyteczności publicznej, preferowane referencje z podobnych inwestycji medycznych.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher |
| NIP | 5250011042 |
| Adres | 02-637 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Modernizacja Kliniki Reumoortopedii oraz budynku 1B |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| Dodatkowe kody CPV | 79930000-2 - Specjalne usługi projektowe; 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków; 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach; 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych; 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie; 42414100-2 - Dźwigi |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-25 09:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.