Zakup sprzętu medycznego dla Szpitala Wolskiego - finansowanego z funduszu obywatelskiego
Zamawiający Szpital Wolski Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup sprzętu medycznego dla Szpitala Wolskiego - finansowanego z funduszu obywatelskiego”. Termin składania ofert minął 22 czerwca 2026, 08:00.
- Termin składania ofert
- 22 czerwca 2026, 08:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 942 958 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
18 maja 2026
Termin ofert: 22 czerwca 2026 08:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
19 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawcę
20 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
3 oferty3 wykonawcówZmienia wersję 574797-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminOferty częściowe dozwolone (3 LOT-y); preferencja dla MŚP (brak dyskryminacji); termin realizacji 40 dni od podpisania umowy; ryzyko opóźnień w dostawach sprzętu medycznego o wysokim stopniu specjalizacji.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup sprzętu medycznego dla Szpitala Wolskiego - finansowanego z funduszu obywatelskiego.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Wolski Sp. z o.o. |
| NIP | 5273034710 |
| Adres | ul. M. Kasprzaka 17, 01-211 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup sprzętu medycznego dla Szpitala Wolskiego - finansowanego z funduszu obywatelskiego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33195000-3 - System monitorowania pacjentów |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-22 08:00 |
Informacje dodatkowe
Szczegółowy opis procedury, warunków udziału, podstaw wykluczenia, kryteriów oceny ofert oraz przewidzianych zmian umowy zawarty jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) udostępnionej na Platformie https://e-ProPublico.pl
Szczegółowe warunki, w tym warunki udziału, podstawy wykluczenia, kryteria oceny ofert oraz przewidziane zmiany umowy, określone są w SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.