Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
6 945 120 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Awima Sp. jawna B.Wiśniewski,· Józefów
    Cena wybranej oferty
    3 071 520 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 1
    Awima Sp. jawna B.Wiśniewski,· Józefów
    Cena wybranej oferty
    3 873 600 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania w obiektach Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie

Zamawiający Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania w obiektach Sądu Rejonowego dla m.st.…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 6 945 120 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość ofert
6 945 120 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    06 marca 2025

    Termin ofert: 10 kwietnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    15 maja 2026

    4 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Awima Sp. jawna B.Wiśniewski (Józefów) oraz Amsa Sp. zo.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 6 945 120,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty.

  • 4

    Specyfika: Zamówienie podzielone na 2 części (ul. Marszałkowska 82 i ul. Czerniakowska 100A), czas realizacji 48 miesięcy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

SĄD REJONOWY DLA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY W WARSZAWIE

NIP

5262904030

Adres

ul. ul. Marszałkowska 82, 00-517 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania w obiektach Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

Dodatkowe kody CPV

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część RES-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert

3

Część RES-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert

1

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90910000-9Usługi sprzątania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
553 000 zł
Próbka: 144 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
226 398 zł1 461 462 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 235 063 zł
Źródło próbki
CPV 90910000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
226 398 zł
Mediana
553 000 zł
Górny kwartyl
1 461 462 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 6 945 120 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90910000-9 - Usługi sprzątania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Awima Sp. jawna B.Wiśniewski, (Józefów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.