Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Najem dekoracji świetlnych LED na lata 2026-2029, wraz z ich projektem, wyprodukowaniem, dostawą, rozmieszczeniem, instalacją, uruchomieniem, utrzymaniem i demontażem oraz magazynowaniem obejmujący część sezonową (świąteczną) oraz całoroczną.
Zamawiający Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Najem dekoracji świetlnych LED na lata 2026-2029, wraz z ich projektem, wyprodukowaniem,…”. Termin składania ofert minął 22 maja 2026, 08:00.
- Termin składania ofert
- 22 maja 2026, 08:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1621, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,5 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 kwietnia 2026
Termin ofert: 4 maja 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
28 kwietnia 2026
Nowy termin: 18 maja 2026 10:00Zmienia wersję 233026-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
15 maja 2026
Nowy termin: 22 maja 2026 08:00Zmienia wersję 289109-2026
- Sprostowanie
21 maja 2026
Nowy termin: 12 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 332120-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena ofertowa brutto.
- 2
ZakresPrzedmiot zamówienia: Najem dekoracji świetlnych LED na lata 2026-2029, wraz z ich projektem, wyprodukowaniem, dostawą, rozmieszczeniem, instalacją, uruchomieniem, utrzymaniem i demontażem oraz….
- 3
RyzykoWadium: 132 000,00 PLN.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie |
| NIP | 5270210744 |
| Adres | ul. Chmielna 120, 00-801 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Najem dekoracji świetlnych LED na lata 2026-2029, wraz z ich projektem, wyprodukowaniem, dostawą, rozmieszczeniem, instalacją, uruchomieniem, utrzymaniem i demontażem oraz magazynowaniem obejmujący część sezonową (świąteczną) oraz całoroczną. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 39298900-6 - Różne wyroby dekoracyjne |
| Dodatkowe kody CPV | 39298910-9 - Choinki; 31530000-0 - Części lamp i sprzętu oświetleniowego; 50232110-4 - Obsługa instalacji oświetlenia publicznego; 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca przystępujący do postępowania jest obowiązany, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium na cały okres związania ofertą, w wysokości: Dla części 3: 132 000,00 zł (słownie: sto trzydzieści dwa tysiące złotych 00/100) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-22 08:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →