Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-05-13 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    INVESSA Justyna Kołodziejczyk· Łódź
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 3
    INVESSA Justyna Kołodziejczyk· Łódź
    6 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 4
    HANA-BUD· Łódź
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 3 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Odtworzenie izolacji przeciwwilgociowych pionowych i poziomych wraz z robotami towarzyszącymi w podziale na trzy części

Zamawiający Zarząd Lokali Miejskich (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Odtworzenie izolacji przeciwwilgociowych pionowych i poziomych wraz z robotami…”, wybierając 2 wykonawców. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: Zarząd Lokali MiejskichŁódź, Łódzkieopublikowano 13 maja 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
Brak danych w źródłach dla krytycznych faktów. Sprawdź oficjalne ogłoszenie i dokumenty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Zarząd Lokali Miejskich

NIP

7252122232

Adres

al. Kościuszki 47, 90-514 Łódź

Region (NUTS)

PL711 – Łódzkie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Odtworzenie izolacji przeciwwilgociowych pionowych i poziomych wraz z robotami towarzyszącymi w podziale na trzy części

Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

Główny kod CPV

45320000-6 - Roboty izolacyjne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część RES-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert

6

Część RES-0003 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert

6

Część RES-0004 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert

3

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45320000-6Roboty izolacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Lokali Miejskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45320000-6 - Roboty izolacyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: INVESSA Justyna Kołodziejczyk (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.