Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2024-06-03 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa umundurowania z podziałem na części – spodnie uniwersalne

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa - Straż Miejska Miasta Stołecznego Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa umundurowania z podziałem na części – spodnie uniwersalne”. Termin składania ofert minął 1 lipca 2024, 09:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
1 lipca 2024, 09:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 270 zł
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA - STRAŻ MIEJSKA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Dostawa umundurowania z podziałem na części – spodnie uniwersalne

Główny Kod CPV

18100000

Część nr LOT-0001

Dostawa umundurowania z podziałem na części – spodnie uniwersalne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 4

Informacje dodatkowe


1. Termin związania ofertą upływa 28.09.2024 r.

2. Zamawiający nie żąda wadium oraz zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

3. Na potwierdzenie zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami zawartymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert, Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia przed upływem terminu składania ofert jednej pary spodni uniwersalnych w rozmiarze dowolnym.

4. Zamawiający oceni zgodność próbki pod kątem wymagań postawionych w Załączniku nr 1 do OPZ – Wymagania dla próbek, natomiast w zakresie jakości – zgodnie z wymaganiami określonymi w Rozdziale XIX SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

18100000-00
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 270 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
157 290 zł475 983 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 693 zł
Źródło próbki
CPV 18100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
157 290 zł
Mediana
219 270 zł
Górny kwartyl
475 983 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.