Dostawa energii elektrycznej do obiektów PWiK ”NYSA” Sp. z o. o. z siedzibą w Zgorzelcu
Zamawiający Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji "Nysa" Sp. z o. o. (Zgorzelec, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa energii elektrycznej do obiektów PWiK ”NYSA” Sp. z o. o. z siedzibą w Zgorzelcu”, wybierając ofertę wykonawcy Energa-Obrót SA. Cena wybranej oferty: 4 175 609 zł.
- Cena wybranej oferty
- 4 175 609 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=580, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 lutego 2024
Termin ofert: 4 kwietnia 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
03 czerwca 2024
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Energa-Obrót SA (Gdańsk).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 4 175 608,76 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji "Nysa" Sp. z o. o. |
| Miejscowość | Zgorzelec |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa energii elektrycznej do obiektów PWiK ”NYSA” Sp. z o. o. z siedzibą w Zgorzelcu |
| Główny Kod CPV | 09310000-5 - Elektryczność |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa energii elektrycznej do obiektów PWiK ”NYSA” Sp. z o. o. z siedzibą w Zgorzelcu. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.