Unieważniono wszystkie części postępowania12 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 37
  2. Unieważniona
    Część 49
    2 oferty
  3. Unieważniona
    Część 54
    5 ofert
  4. Unieważniona
    Część 65
  5. Unieważniona
    Część 67
  6. Unieważniona
    Część 83
  7. Unieważniona
    Część 90
  8. Unieważniona
    Część 98
  9. Unieważniona
    Część 99
  10. Unieważniona
    Część 100
  11. Unieważniona
    Część 101
  12. Unieważniona
    Część 109
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 12 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Dostawa leków i wyrobów medycznych – część A

Postępowanie „Dostawa leków i wyrobów medycznych – część A” zamawiającego Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie (Konin, Wielkopolskie) zostało unieważnione. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w KoninieKonin, Wielkopolskieopublikowano 11 maja 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 2 276 799 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 12 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert.

  • 3

    Specyfika: Zamówienie podzielone na 12 części (pakietów), w tym 11 pakietów leków i 1 pakiet leków/wyrobów medycznych. Czas realizacji: 18 miesięcy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie

REGON

000311591

Adres

ul. Szpitalna 45, 62-504 Konin

Region (NUTS)

PL414 – Wielkopolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa leków i wyrobów medycznych – część A

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Dodatkowe kody CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część RES-0001 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0002 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert

2

Część RES-0003 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert

5

Część RES-0004 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0005 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0006 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0007 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0008 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0009 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0010 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0011 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0012 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0012 – Liczba złożonych ofert

2

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Przedmiotowe środki dowodowe: Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych.
Podmiotowe środki dowodowe: W celu potwierdzenia spełniania przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu, Zamawiający żąda następujących podmiotowych środków dowodowych:
- aktualne zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. – Prawo farmaceutyczne (t.j. Dz. U. z 2025r., poz. 750 ze zm.), jeżeli przepisy tej ustawy wymagają weryfikowania czy nabywany asortyment pochodzi wyłącznie od podmiotów posiadających w/w zezwolenie – nie dotyczy pakietów nr 67 (poz. 2), 93, 94 (poz. 5, 6, 7, 8).
Zamawiający informuje, że w niniejszym postępowaniu zastosowanie ma procedura, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp., tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 276 799 zł
Próbka: 258 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
466 598 zł9 539 667 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 073 069 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
466 598 zł
Mediana
2 276 799 zł
Górny kwartyl
9 539 667 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Konin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.