Zakup i dostawa łóżek szpitalnych elektrycznych wraz z materacami przeciwodleżynowymi na potrzeby rozbudowywanego Zakładu Pielęgnacyjno - Opiekuńczego w Sejnach w ramach przedsięwzięcie pn. „Moderniz
Zamawiający Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sejnach (Sejny, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa łóżek szpitalnych elektrycznych wraz z materacami przeciwodleżynowymi na…”, wybierając ofertę wykonawcy Konkret Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Cena wybranej oferty: 582 179 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 582 179 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1065, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,7 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 stycznia 2026
Termin ofert: 10 lutego 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
11 maja 2026
1 oferta1 wykonawca - Zmiana umowy
03 sierpnia 2026
Zmienia wersję f7d02973-a200-453e-826f-5b16212052d6-02
Otwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Konkret Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (Chełmno).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 582 179,40 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W SEJNACH |
| NIP | 8441784785 |
| Adres | ul. dr Edwarda Rittlera 2, 16-500 Sejny |
| Region (NUTS) | PL843 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup i dostawa łóżek szpitalnych elektrycznych wraz z materacami przeciwodleżynowymi na potrzeby rozbudowywanego Zakładu Pielęgnacyjno - Opiekuńczego w Sejnach w ramach przedsięwzięcie pn. „Moderniz |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33192120-9 - Łóżka szpitalne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).