Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-01-16 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Umowa serwisowa agregatu sprężarkowego Mars 100 + C51NH wraz z urządzeniami towarzyszącymi - Tłocznia Gazu Kędzierzyn Koźle

Zamawiający Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Umowa serwisowa agregatu sprężarkowego Mars 100 + C51NH wraz z urządzeniami…”. Termin składania ofert minął 24 lutego 2026, 11:00. Wadium: 200 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 16 stycznia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
200 000 zł
Termin składania ofert
24 lutego 2026, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 48 miesięcy.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Umowa serwisowa agregatu sprężarkowego Mars 100 + C51NH wraz z urządzeniami towarzyszącymi - Tłocznia Gazu Kędzierzyn Koźle.

  • 4

    RyzykoWadium: 200 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Umowa serwisowa agregatu sprężarkowego Mars 100 + C51NH wraz z urządzeniami towarzyszącymi - Tłocznia Gazu Kędzierzyn Koźle

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

50531300-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprężarek

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości 200.000,00 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych 00/100). Szczegółowe informacje zawiera Rozdział XIII.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-02-24 11:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

I. Podstawy wykluczenia z postępowania zostały określone w Rozdziale X i XI SWZ. Podmiotowe środki dowodowe składane celem potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z postępowania wskazane zostały w Rozdziale XII SWZ. Przedmiotowe środki dowodowe składane wraz z ofertą (w przypadku powoływania się na rozwiązania równoważne) zostały określone w Rozdziale VI SWZ.
II. Dotyczy e-podpis (Sekcja 5.1.12): a) Oferta winna być złożona, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, tj. w postaci elektronicznej podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, w języku polskim, w formie zapewniającej pełną czytelność jej treści. Zamawiający nie dopuszcza przekazania elektronicznego odwzorowania oferty podpisanej w formie pisemnej, chyba że odwzorowanie to zostanie opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę umocowaną do złożenia tego oświadczenia. b) Jednolity dokument składany przez Wykonawcę, a także przez każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie Zamówienia oraz podmioty, na których zdolnościach lub sytuacji polega Wykonawca na zasadach określonych w art. 118 Ustawy, musi zostać złożony, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, przez osoby uprawnione do reprezentacji podmiotu, którego dotyczy Jednolity dokument.
III. Zamawiający wskazuje, iż stosownie do treści art. 139 Ustawy, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu (procedura „odwrócona”).
IV. Dotyczy Formy prawnej, jaką musi przyjąć grupa oferentów, której udzielono zamówienia: 
(Sekcja 5.1.12) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie przedmiotowego zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia. W przypadku wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia do oferty należy dołączyć dokument ustanawiający pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia. Jeżeli oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zostanie wybrana, Zamawiający zastrzega sobie prawo żądania przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia przedłożenia umowy regulującej współpracę tych podmiotów.
V. Dotyczy Maksymalnej liczby części ( Sekcja 2.1.5) Maksymalna liczba części zamówienia, na które jeden oferent może składać oferty - 1
VI. Informacja dotycząca udziału wykonawców z państw trzecich została zawarta w Rozdziale XXIX SWZ.

Szczegółowe zapisy w przedmiotowym zakresie określa Wzór Umowy.

  1. 1.
    Dotyczy: Okres obowiązywania (sekcja 5.1.3) - Zamówienie będzie realizowane w terminie 48 miesięcy od dnia rozpoczęcia obowiązywania umowy. Szczegółowy opis zawiera paragraf 2 Wzoru umowy.
  2. 2.
    Dotyczy Terminu, do którego oferta musi pozostać ważna (sekcja 5.1.12) Wykonawca jest związany ofertą przez okres 90 dni, tj. do dnia 24.05.2026r.
  3. 3.
    Zamawiający dopuszcza możliwość dokonania wizji lokalnej przez Wykonawców. Szczegółowy opis dotyczący wizji lokalnej zawiera Rozdział III SWZ.
  4. 4.
    Z uwagi na specyfikę przedmiotu Zamówienia, część dokumentacji postępowania zawiera informacje podlegające ochronie. Szczegółowy opis dotyczący udostępnienia dokumentacji postępowania zawierającej informacje podlegające ochronie zawiera Rozdział III. SWZ.
  5. 5.
    Dotyczy kryteria udzielenia zamówienia (Sekcja 5.1.10): szczegółowy opis kryteriów oceny ofert zawiera Rozdział XVIII SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50531300-9Usługi w zakresie napraw i konserwa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 24.02.2026, 11:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Tak. Wadium określono na 200 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50531300-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprężarek. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.