ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa sprzętu do zabiegów neurochirurgicznych – 11 zadań

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Dostawa sprzętu do zabiegów neurochirurgicznych – 11 zadań”. Termin składania ofert minął 15 czerwca 2026, 07:30.

Otwórz na TED
Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 7 maja 2026
Termin składania ofert
15 czerwca 2026, 07:30
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 904 191 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    07 maja 2026

    Termin ofert: 15 czerwca 2026 07:30
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    19 sierpnia 2026

    10 ofert3 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresDostawa 11 pakietów sprzętu neurochirurgicznego, w tym klipsy tytanowe, czujniki ciśnienia śródczaszkowego, dreny, zastawki, prowadniki nerwowe, materiały do neuromonitoringu oraz akcesoria do neuronawigacji StealthStation S7/S8.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 24 miesięcy.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa sprzętu do zabiegów neurochirurgicznych – 11 zadań.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

NIP

6792525795

Adres

ul. Wielicka 265, 30-663 Kraków

Region (NUTS)

PL213 – Małopolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu do zabiegów neurochirurgicznych – 11 zadań

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-06-15 07:30

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Zasady płatności określone w projekcie umowy stanowiącym załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
904 191 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
383 800 zł2 341 537 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 957 737 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
383 800 zł
Mediana
904 191 zł
Górny kwartyl
2 341 537 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 15.06.2026, 07:30. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 - Materiały medyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.