Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Siemianowicach Śląskich III i V
Zamawiający Gmina Siemianowice Śląskie – Urząd Miasta Siemianowice Śląskie (Siemianowice Śląskie, Śląskie) prowadził postępowanie „Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Siemianowicach Śląskich III…”. Termin składania ofert minął 15 maja 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 15 maja 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 640 430 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7419, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,2 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 marca 2026
Termin ofert: 8 kwietnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
01 kwietnia 2026
Nowy termin: 22 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 160828-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
20 kwietnia 2026
Nowy termin: 27 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 225679-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
24 kwietnia 2026
Nowy termin: 6 maja 2026 10:00Zmienia wersję 268301-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
04 maja 2026
Nowy termin: 11 maja 2026 09:00Zmienia wersję 281081-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
07 maja 2026
Nowy termin: 15 maja 2026 09:00Zmienia wersję 301544-2026
- Sprostowanie
12 maja 2026
Nowy termin: 18 maja 2026 09:00Zmienia wersję 313872-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
11 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresModernizacja energetyczna dwóch budynków użyteczności publicznej (Szkoła Podstawowa nr 11 z Przedszkolem nr 11 oraz Szkoła Podstawowa nr 3) obejmująca docieplenie ścian, dachów, wymianę stolarki, instalacji c.o., wod-kan, elektrycznej, wentylacji mechanicznej oraz remonty sanitarne i wejść.
- 2
RyzykoWymagane gwarancje i rękojmia na okres nie krótszy niż 60 miesięcy od odbioru, prace muszą uwzględniać harmonogram uzgadniany z dyrekcją placówek ze względu na użytkowanie budynków; brak szczegółowych norm technicznych poza dokumentacją projektową i specyfikacjami.
- 3
ZakresPrace będą prowadzone na czynnych, użytkowanych budynkach szkolnych, z obowiązkiem dostosowania harmonogramu do potrzeb placówek; dopuszczalne są prace w dni wolne lub po godz. 15:00 w dni robocze, z uzgodnieniem z dyrekcją.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Siemianowice Śląskie – Urząd Miasta Siemianowice Śląskie |
| REGON | 276255453 |
| Adres | ul. Jana Pawła II 10, 41-100 Siemianowice Śląskie |
| Region (NUTS) | PL22A – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Siemianowicach Śląskich III i V |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków |
| Dodatkowe kody CPV | 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych; 45321000-3 - Izolacja cieplna; 45443000-4 - Roboty elewacyjne; 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne; 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne; 45331000 |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wymagane (szczegóły w dokumentacji) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-15 09:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.