Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →DOSTAWA–INDYWIDUALNE RACJE ŻYWNOŚCIOWE ”S-R” W LATACH 2026-2028 (NR SPRAWY: MAT/100/PG/2026)
Zamawiający 4 Regionalna Baza Logistyczna (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „DOSTAWA–INDYWIDUALNE RACJE ŻYWNOŚCIOWE ”S-R” W LATACH 2026-2028 (NR SPRAWY:…”. Termin składania ofert minął 10 czerwca 2026, 07:00.
- Termin składania ofert
- 10 czerwca 2026, 07:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=840, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
07 maja 2026
Termin ofert: 10 czerwca 2026 07:00 - Sprostowanie
27 maja 2026
Nowy termin: 2 lipca 2026 09:00Zmienia wersję 312177-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
25 czerwca 2026
Nowy termin: 8 lipca 2026 09:00Zmienia wersję 362027-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
26 sierpnia 2026
3 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 3 lata.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: CENA.
- 3
ZakresBrak wymagań technicznych/regulacyjnych w treści ogłoszenia, szczegóły w załącznikach nr 1 i 2 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 4 Regionalna Baza Logistyczna |
| NIP | 8960004952 |
| Adres | ul.Pretficza 28, 50-984 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | DOSTAWA–INDYWIDUALNE RACJE ŻYWNOŚCIOWE ”S-R” W LATACH 2026-2028 (NR SPRAWY: MAT/100/PG/2026) |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 15897100-3 - Polowe racje żywnościowe |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w rozdziale 5 i 6 SWZ.
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-10 07:00 |
Informacje dodatkowe
Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Warunki płatności: szczegółowe warunki i sposób płatności zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Zamawiający nie przewiduje możliwości prowadzenia rozliczeń w walutach obcych. Wszelkie rozliczenia pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym będą dokonywane
w złotych polskich (PLN).
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →