- Umowa zawartaCzęść 1MR Partner Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty2 091 870 zł8 ofert
- Umowa zawartaCzęść 2Zechik Sp. z o.o.· ZabierzówCena wybranej oferty2 090 000 zł8 ofert
- Umowa zawartaCzęść 3MR Partner Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty2 615 244 zł8 ofert
Ogłoszenie TED
Zamawiający Ministerstwo Finansów (Warszawa, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Łączna wartość ofert: 6 797 114 zł. Złożono 24 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 6 797 114 zł
- Liczba ofert
- 24 ofertłącznie, 3 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
24 wpisów- Ogłoszenie
12 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
13 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
15 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
15 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
15 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
19 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
27 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
29 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
29 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
29 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
10 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
17 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie wstępne
24 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie wstępne
24 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie wstępne
24 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
26 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
30 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
18 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
22 czerwca 2021
- Wynik postępowania
22 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie →
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.