Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobryszycach
Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł. St. Reymonta w Dobryszycach (Dobryszyce, Łódzkie) prowadził postępowanie „Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie…”. Termin składania ofert minął 21 maja 2026, 07:00.
- Termin składania ofert
- 21 maja 2026, 07:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=121, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
06 maja 2026
Termin ofert: 21 maja 2026 07:00 - Wynik: wybrano wykonawców
30 czerwca 2026
4 oferty3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 60 dni.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresDozwolone oferty częściowe (na 1, kilka lub wszystkie pakiety); preferencja dla MŚP nie wskazana; unikalnym elementem jest finansowanie z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) w ramach inwestycji A 1.4.1.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17 A, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL912 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobryszycach |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 16700000-2 - Ciągniki |
| Dodatkowe kody CPV | 16130000; 16600000-1 - Specjalne maszyny używane w rolnictwie lub leśnictwie; 34711200-6 - Bezzałogowe statki powietrzne; 38127000-1 - Stacje pogodowe; 38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy; 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-21 07:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.