Dostawa leków i płynów infuzyjnych
Zamawiający Szpital Specjalistyczny w Jaśle (Jasło, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Dostawa leków i płynów infuzyjnych”. Termin składania ofert minął 20 maja 2026, 08:00.
- Termin składania ofert
- 20 maja 2026, 08:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 304 112 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1366, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 kwietnia 2026
Termin ofert: 19 maja 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
06 maja 2026
Nowy termin: 20 maja 2026 08:00Zmienia wersję 00baad6d-9f77-4bd5-8461-bdfee44abfa9-02
- Sprostowanie
11 maja 2026
Nowy termin: 21 maja 2026 08:00Zmienia wersję d8467c1e-b5bd-4935-9d1a-3675d17f21f8-02
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
25 sierpnia 2026
16 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresDostawa 46 pakietów leków i płynów infuzyjnych, w tym m.in. metamizol, antybiotyki, immunoglobuliny, heparyny, insuliny, preparaty do żywienia pozajelitowego/dojelitowego oraz płyny infuzyjne na 12-miesięczny okres realizacji.
- 2
ZakresDozwolone oferty częściowe (46 pakietów); preferencja dla MŚP w zakresie pakietów standardowych (np. PAKIET 1-3, 5-8); ryzyko opóźnień dostaw z uwagi na 12-miesięczny okres realizacji i konieczność utrzymania zapasów.
- 3
WarunkiWymagane certyfikaty CE, rejestracja w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych (URPL), zgodność z normami farmaceutycznymi (m.in. Farmakopea Polska) oraz doświadczenie w dostawach dla podmiotów leczniczych (min. 2 lata referencji).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Specjalistyczny w Jaśle |
| NIP | 6851950733 |
| Adres | ul. ul. Lwowska 22, 38-200 Jasło |
| Region (NUTS) | PL821 – Podkarpackie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa leków i płynów infuzyjnych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-20 08:00 |
Informacje dodatkowe
Zamawiający na podstawie art. 112 Pzp. określa następujące warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: zezwolenie, licencję lub dokument potwierdzający, że wykonawca jest wpisany do jednego z rejestrów zawodowych lub handlowych, prowadzących w państwie członkowskim Unii Europejskiej, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania (jeżeli wymaga).
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.