Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa licencji oprogramowania serwerowego dla Urzędu Regulacji Energetyki.
Zamawiający Urząd Regulacji Energetyki (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa licencji oprogramowania serwerowego dla Urzędu Regulacji Energetyki”. Termin składania ofert minął 8 czerwca 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 8 czerwca 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 340 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
06 maja 2026
Termin ofert: 8 czerwca 2026 10:00 - Sprostowanie
27 maja 2026
Nowy termin: 10 czerwca 2026 12:00Zmienia wersję 308410-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
05 sierpnia 2026
13 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresDostawa 5 pakietów licencji oprogramowania serwerowego: 8 szt. systemów operacyjnych (typ A), 256 szt. (typ B), 70 szt. do kopii zapasowych, 48 szt. baz danych oraz 256 szt. systemu centralnego zarządzania IT.
- 2
TerminDozwolone oferty częściowe (5 pakietów), preferencja dla MŚP (brak dyskryminacji), termin realizacji 30 dni od podpisania umowy, ryzyko nieprzyznania zamówienia w przypadku błędów formalnych w dokumentach.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Urząd Regulacji Energetyki |
| NIP | 5262110005 |
| Adres | ul. Towarowa 25a, 00-869 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa licencji oprogramowania serwerowego dla Urzędu Regulacji Energetyki. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48620000-0 - Systemy operacyjne |
| Dodatkowe kody CPV | 48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania; 48610000-7 - Systemy baz danych; 48781000-6 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Na podstawie art. 97 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium. Zamawiający wymaga, aby wadium wniesione zostało przed upływem terminu składania ofert i utrzymane zostało nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy Pzp. Dla Części V - w wysokości 12 000 zł brutto (dwanaście tysięcy złotych brutto). Wadium wniesione w pieniądzu będzie wniesione skutecznie, jeżeli rachunek bankowy Zamawiającego zostanie uznany kwotą wadium przed upływem terminu składania ofert (tj. przed upływem dnia i godziny wyznaczonej jako ostateczny termin składania ofert). Wadium wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy Urzędu Regulacji Energetyki: Narodowy Bank Polski: 13 1010 1010 0028 7313 9120 1000 z dopiskiem „Wadium - znak sprawy: BDG.SOPiK.260.8.2026.MMa – część nr …………….” Pozostałe informacje zawarto w SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-08 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.