Zakup energii elektrycznej w latach 2026-2028
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Zakup energii elektrycznej w latach 2026-2028”. Termin składania ofert minął 5 czerwca 2026, 08:00. Planowany budżet: 10 906 761 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 10 906 761 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 5 czerwca 2026, 08:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=601, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,1 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
05 maja 2026
Termin ofert: 5 czerwca 2026 08:00 - Wynik: wybrano wykonawców
19 sierpnia 2026
4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 24 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresOferty częściowe niedozwolone; postępowanie otwarte, bez preferencji dla MŚP; umowa na 24 miesiące z płatnościami zgodnie z projektem umowy w SWZ.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup energii elektrycznej w latach 2026-2028.
- 5
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 10 906 760,95 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem