Dostawa samochodów osobowych oraz samochodów osobowo-terenowych
Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie (Kraków, Małopolskie) prowadzi postępowanie „Dostawa samochodów osobowych oraz samochodów osobowo-terenowych”. Termin składania wniosków upływa 31 grudnia 2026, 11:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania wniosków
- 31 grudnia 2026, 11:00120d 9h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 209 472 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=909, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
15 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
13 maja 2025
Termin ofert: 31 grudnia 2026 11:00 - Wynik postępowania
12 września 2025
0 ofertOtwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
15 września 2025
0 ofertOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
17 września 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
18 września 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
04 listopada 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
04 listopada 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 listopada 2025
2 ofertyOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 listopada 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 listopada 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
02 grudnia 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
08 grudnia 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
10 grudnia 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
25 sierpnia 2026
2 ofertyOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresWymagane normy emisji Euro 6, certyfikaty zgodności WE (świadectwo lub kopia) oraz pojazdy kategorii M1/M1G/N1G. Brak dodatkowych certyfikatów ISO/MDR, ale konieczne udokumentowanie parametrów technicznych.
- 2
WarunkiOferty częściowe dozwolone (segmenty C/D/terenowe oddzielnie). Brak ograniczeń dla MŚP, ale wymagane doświadczenie w dostawach pojazdów służbowych. Realizacja sukcesywna, ryzyko opóźnień w DSZ.
Kontekst Atlasu
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 4 orzeczenia z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 2 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 2 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie |
| Miejscowość | Kraków |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa samochodów osobowych oraz samochodów osobowo-terenowych |
| Główny Kod CPV | 34110000-1 - Samochody osobowe |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa samochodów osobowych oraz samochodów osobowo-terenowych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura ograniczona |
Informacje dodatkowe
Zamawiający zastrzega, że nie uzna faktury za wystawioną prawidłowo, jeżeli będzie zawierała numer rachunku bankowego nie znajdujący się w wykazie podmiotów prowadzonym na podstawie art. 96b ustawy o podatku od towarów i usług, za wyjątkiem podmiotów w odniesieniu do których naczelnik urzędu skarbowego nie dokonał rejestracji albo które wykreślił z rejestru jako podatnik VAT.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.