- Umowa zawartaCzęść 1Farmacol - Logistyka Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty1 515 408 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2LogFarma Sp. z o.o.· ModlniczkaCena wybranej oferty199 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 3Roche Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty6 449 072 zł
Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych
Zamawiający Centrum Onkologii im. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 8 163 480 zł. Złożono 1 ofertę.
- Łączna wartość ofert
- 8 163 480 zł
- Liczba ofert
- 1 ofertałącznie, 3 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1653, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
25 lutego 2025
Termin ofert: 27 marca 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
13 maja 2025
1 oferta3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 3 wykonawców: Farmacol - Logistyka Sp. z o.o. (Katowice), LogFarma Sp. z o.o. (Modlniczka) oraz Roche Polska Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 8 163 480,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Centrum Onkologii im. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy |
| Miejscowość | Bydgoszcz |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych |
| Główny Kod CPV | 33652000-5 - Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne |
| Część nr LOT-0001 | Varia |
| Część nr LOT-0002 | Surowce recepturowe |
| Część nr LOT-0003 | Atezolizumabum |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
1. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust.1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw do wykluczenia, oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
2. Dokumenty wymagane w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, oraz wykazania braku podstaw do wykluczenia zostały wskazane w SWZ.
3. Rodzaj i zakres zmian umowy zgodnie ze wzorem umowy stanowiącym załącznik do SWZ.
4. Postępowanie nie ujęte w planie postępowań.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →