Świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Koło, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
Zamawiający Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków położonych na terenie…”. Termin składania ofert minął 5 maja 2026, 07:00. Planowany budżet: 519 874 zł. Wadium: 5000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 519 874 zł
- Wadium
- 5000 zł
- Termin składania ofert
- 5 maja 2026, 07:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 kwietnia 2026
Termin ofert: 5 maja 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
08 kwietnia 2026
Zmienia wersję 231230-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
04 maja 2026
Nowy termin: 5 maja 2026 07:00Zmienia wersję 239846-2026
- Wynik: wybrano wykonawców
29 lipca 2026
4 oferty4 wykonawcówZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawców
20 sierpnia 2026
4 oferty4 wykonawcówZmienia wersję 524628-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Koło w Warszawie.
- 2
ZakresZamawiający wymaga od wykonawcy minimum 4 osób zatrudnionych na maksymalnie 2 etatach, posiadania koordynatora prac oraz polisy OC na minimum 176 000,00 zł.
- 3
ZakresIstotnym wymogiem jest zatrudnienie osób wykonujących zamówienie na podstawie stosunku pracy, co podlegać będzie weryfikacji przez zamawiającego.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy |
| NIP | 5272457153 |
| Adres | kancelaria@zgnwola.waw.pl, 01-225 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Koło, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90910000-9 - Usługi sprzątania |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 519 874 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 5 000,00 zł |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-05 07:00 |
Informacje dodatkowe
Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegających na sprzątaniu powierzchni wewnętrznych budynków. Wartość zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług wynosi: 191 563,17 zł netto.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.