Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-04-30 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Dawid Gumulak· ŁomnicaZdrój
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Krościenko w roku 2026- Przetarg III

Zamawiający Nadleśnictwo Krościenko (Krościenko, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Krościenko w roku…”, wybierając ofertę wykonawcy Dawid Gumulak. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Nadleśnictwo KrościenkoKrościenko, Podkarpackie (powiat Bieszczadzki →)opublikowano 30 kwietnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 16 966 582 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

12 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Nadleśnictwo Krościenko

NIP

7350013797

Adres

34-450 Krościenko

Region (NUTS)

PL219 – Małopolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Krościenko w roku 2026- Przetarg III

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

77200000-2 - Usługi leśnictwa

Dodatkowe kody CPV

77211600-8 - Sadzenie drzew; 77210000-5 - Usługi pozyskiwania drewna; 77211000-2 - Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna; 77211100-3 - Usługi cięcia drewna; 77211200-4 - Transport dłużyc na terenie lasów; 77211400-6 - Usługi wycinania drzew; 77211300-5 - Usługi selekcji drzew; 77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew; 77230000-1 - Usługi doraźne dotyczące leśnictwa; 77231000-8 - Usługi gospodarki leśnej; 77231600-4 - Usługi zalesiania; 77231200-0 - Usługi zwalczania szkodników leśnych; 77110000-4 - Usługi doraźne produkcji rolnej; 77100000-1 - Usługi rolnicze

Szacunkowa wartość zamówienia

541 681 PLN

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Liczba złożonych ofert

1

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Zamówienia, o których mowa w pkt 3.7 będą polegały na powtórzeniu usług zgodnych z usługami stanowiącymi przedmiot niniejszego zamówienia oraz usług podobnych do nich w aspekcie technologicznym ich wykonawstwa. Zakresem rzeczowym usług stanowiących przedmiot zamówień, objęte będą prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna obejmujące czynności wskazane rodzajowo w Załączniku nr 2 do SWZ, które wynikają z planów urządzenia lasu obowiązujących na obszarze administracyjnym Nadleśnictwa Krościenko bądź które w związku z zagwarantowaniem prawidłowej gospodarki leśnej stały się konieczne do wykonania w następstwie lub w związku ze zdarzeniami przyrodniczymi, klimatycznymi lub atmosferycznymi.
Wykonawca może złożyć ofertę na jeden lub większą ilość Pakietów. Oferta złożona na dany Pakiet musi jednakże obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ dla tego Pakietu. Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).
Kryteria kwalifikacji zgodnie z dokumentami zamówienia. Opis warunków udziału w postępowaniu znajduje się w rozdziale 7 SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77200000-2Usługi leśnictwa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
16 966 582 zł
Próbka: 295 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
4 703 515 zł23 707 974 zł
Rozstęp międzykwartylowy
19 004 459 zł
Źródło próbki
CPV 77200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
4 703 515 zł
Mediana
16 966 582 zł
Górny kwartyl
23 707 974 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Krościenko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krościenko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77200000-2 - Usługi leśnictwa. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Dawid Gumulak (ŁomnicaZdrój). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.